Sarkanvīns MARANI Mukuzani

Gruzijas sausais sarkanvīns, kas tiek veidots no 100% Saperavi šķirnes vīnogām, kas augušas Alazani upes dienvidu krastā, īpašā Mukuzani vīnkopības apgabalā. Ne par velti šis vīns ir ieguvis klasifikāciju – Apelācijas (konkrēta vīna apgabala) vīns

Vīnam piemīt izteiksmīga, piesātināti sarkana krāsa. Aromātos galvenokārt jūtami melno ķiršu, tumšās šokolādes aromāti, ko eleganti papildina vaniļas un garšvielu nianses. Garšas palete ir ļoti dāsna un  bagāta. Jūs sajutīsiet nogatavojušies augļus, kur īpaši tiek izceltas nobriedušu plūmju garšas notis, kas tiek papildinātas ar spēcīgiem tanīniem un ilgu, noturīgu pēcgaršu. Lieliski piemērots visiem gaļas ēdieniem, sautējumiem un nogatavinātam sieram. Ieteicams pasniegt 14-16 °C temperatūrā.

MARANI VĪNA DARĪTAVA

Lieliskās Alazani upes ielejā, kas stiepjas no ZiemeļRietumiem uz DievidAustrumiem un aptver vairāk nekā 110 km starp Lielo Kaukāzu un Tsiv-Gombori kalnu grēdu, atrodas senā vīna darīšanas zeme Kahetija. Kakheti ir pazīstama ar savām vīna darīšanas tradīcijām un vēsturi, un tā ir arī lielākā un daudzveidīgākā teritorija Gruzijā kvalitatīvai vīna darināšanai. Alazani ielejas vidū atrodas Kahetijas lielākā un nozīmīgākā pilsēta – Telavi. MARANI vīna darītava atrodas pilsētas nomalē, ceļā uz kalniem, kur 1915. gadā tika dibināts Telavi vīna pagrabs –  kas tiek uzskatīts par  MARANI vīna darītavas pirmsākumu.