Par mums

“Vispār jau ēst ir forši!” secināja trīs latviešu mammas … un nolēma ķerties vērsim pie ragiem un radīt ērti lietojamu, Latvijai piemērotu, Latvijā izmēģinātu un Latvijas ģimenei garšojošu ēdienu pavārgrāmatu. Tā šis projekts sākās.

Nu jau sen mēs vairs neesam tikai trīs. Mums pievienojušies daudzi citi  īsteni gardēži un ēst gatavot mīlētāji, cilvēki, kam arī patīk ēst un gatavot ēdienu saviem mīļajiem.

Sauklis, kas mūs visus vieno pie galda, joprojām ir nemainīgs – “Svētki ir katru dienu, kad mēs mīlam cits citu!”

Jaunākās ierosmes, idejas, receptes, ko mēs aicinām celt saviem mīļajiem galdā joprojām žurnālā “Pie Galda!” – katru otro mēnesi visās Latvijas preses tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Šeit – portālā – simtiem un tūkstošiem ideju vienkāršām maltītēm, svētku pusdienām, bērnu ballītei. Tāpat arī padomi kā pareizi darīt lietas virtuvē. Viss vienkopus. Lai vieglāk būtu orientēties, te būs neliels ieskats kā organizējam saturu portālā:

Aktuāli – jauni produkti tirgū, jaunas kulinārās tehnikas, jauni restorāni, jauni gardēžu piedzīvojumi – varbūt gan mūsu, gan arī Jūsu, jaunas grāmatas, ceļojumi un veikali.  Ja Jums ir kāds jaunums, par ko uzskatāt, ka ir svarīgi uzrakstīt šajā sadaļā, rakstiet uz [email protected]

Receptes – visas ir pašu rokām pārbaudītas. Tās varat ērti meklēt pēc 2 klasifikatoriem: 1) – brīvā vārda, piemēram ‘vista’ vai mūsu piedāvātā, kur receptes saklasificētas:

 • pēc pagatavošanas laika,  piemēram “līdz 30 minūtēm”
 • pēc sarežģītības pakāpes – viegla, vidēji sarežģīta vai sarežģīta
 • pēc galvenās sastāvdaļas
 • pēc ēdienreizes veida, piemēram ‘brokastis’ vai ‘zupa’
 • pēc sezonas vai īpaša notikuma, piemēram “Lieldienas”
 • pēc izcelsmes valsts, piemēram “Latvija” vai “Indija”
 • pēc receptes autora

Video receptes – te mūsu žurnāla autori un arī viesi gatavo receptes, kas pašiem iet pie sirds. Tas viss video formātā, jo reizēm jau jaukāk to gatavotāju redzēt darbībā un kā līdz receptes rezultātam tikt, nevis tikai iedvesmoties no jau gatava ēdiena bildes. Te arī dažādi noderīgi knifi virtuvē!

Vīna skola – esat vīna mīlis, bet neko daudz par vīna un ēdiena saderību nezināt? Te pavisam vienkārši izstāstām par populārākajām vīnogu šķirnēm vai vīna veidiem un zem raksta atradīsiet arī čupiņu ar saderīgām receptēm ko baudīt kopā ar attiecīgo vīnu.

Žurnāls – šeit varat ieskatīties ‘svaigākajā’ žurnāla numurā vai pieteikties abonementam.

Grāmatas – paralēli darbiem pie žurnāla, ik gadu esam izdevuši pa kādai vai pat vairākam grāmatām (gan kulināra, gan cita satura). Te vari visas tās apskatīt, izlasīt par tām un pat iegādāties tās pa taisno no mūsu izdevniecības.

Autori – sadaļa, kurā iepazīsiet visus mūsu bijušos un esošos autorus.  Ja vēlaties pievienoties mūsu komandai, rakstiet vai zvaniet Lienei Vilnītei vai Mārai Polei. Telefoni atrodami sadaļā ”Kontakti”.

 

Komentāri:

 • Andris saka:

  vispār jau tad, kad googlē uzklikšķina uz tadžiku plova ar zemenēm bildes, gribu nonākt tajā lapā , kur tas atrodas nevis kaut kur citur….:/

 • Jēkabs Jānis Kalniņš saka:

  Sveiki,

  Izskatās ka Jums ir problēmas ar checkout procesu.

  Pēc pogas “Veikt pasūtījumu” nekas nenotika, nospiedu divreiz un tad pārlādēju lapu. Kad pārlādēju lapu parādījās ka sesija ir beigusies.

  Maksāju ar karti un naudu man novilka, bet nav atnācis apstiprinājuma epasts.

  Vel dažas lietas: Groza poga ir noslīdējusi uz leju un Jums ir kaut kādas problēmas ar trackeriem un citi errori, kurus ir iespējams apskatīt “DevTools” sadaļā. Kā mājas lapu izstrādātājs vienkārši pamanīju šādas lietas.

  Ar cieņu,
  Jēkabs Jānis Kalniņš