fbpx

Par mums

“Vispār jau ēst ir forši!” secināja trīs latviešu mammas … un nolēma ķerties vērsim pie ragiem un radīt ērti lietojamu, Latvijai piemērotu, Latvijā izmēģinātu un Latvijas ģimenei garšojošu ēdienu pavārgrāmatu. Tā šis projekts sākās.

Nu jau sen mēs vairs neesam tikai trīs. Mums pievienojušies daudzi citi  īsteni gardēži un ēst gatavot mīlētāji, cilvēki, kam arī patīk ēst un gatavot ēdienu saviem mīļajiem.

Sauklis, kas mūs visus vieno pie galda, joprojām ir nemainīgs – “Svētki ir katru dienu, kad mēs mīlam cits citu!”

 

Jaunākās ierosmes, idejas, receptes, ko mēs aicinām celt saviem mīļajiem galdā joprojām žurnālā”Pie Galda!”- katru mēnesi visās Latvijas preses tirdziecības vietās visā Latvijā.

Šeit – portālā – simtiem un tūkstošiem ideju vienkāršām maltītēm, svētku pusdienām, bērnu ballītei. Tāpat arī padomi kā pareizi darīt lietas virtuvē. Viss vienkopus. Lai vieglāk būtu orientēties, te būs neliels ieskats kā organizējam saturu portālā:

 Receptes – visas ir pašu rokām pārbaudītas. Tās varat ērti meklēt pēc 2 klasifikatoriem: 1) – brīvā vārda, piemēram ‘vista’ vai mūsu piedāvātā, kur receptes saklasificētas:

  • pēc pagatavošanas laika,  piemēram „līdz 30 minūtēm”
  • pēc sarežģītības pakāpes – viegla, vidēji sarežģīta vai sarežģīta
  • pēc galvenās sastāvdaļas
  • pēc ēdienreizes veida, piemēram ‘brokastis’ vai ‘zupa’
  • pēc sezonas vai īpaša notikuma, piemēram ‘Lieldienas”
  • pēc izcelsmes valsts, piemēram „Latvija” vai „Indija”
  • pēc receptes autora

 

Jaunumi – jauni produkti tirgū, jaunas kulinārās tehnikas, jauni restorāni, jauni gardēžu piedzīvojumi – varbūt gan mūsu, gan arī Jūsu, jaunas grāmatas, ceļojumi un veikali.  Ja Jums ir kāds jaunums, par ko uzskatāt, ka ir svarīgi uzrakstīt šajā sadaļā, rakstiet uz [email protected]

 

Padomi – Kā sadalīt zivi? , Kad ievācamas zāļu tējas? , Kā sagatavot sēnes ziemai?. Simtiem sīku, bet svarīgu jautājumu. Ja ko nezinat kā darīt, rakstiet uz [email protected] un mēs to šeit pastāstīsim.

 

Mēs – sadaļa, kurā iepazīsiet visus mūsu bijušos un esošos autorus.  Ja vēlaties pievienoties mūsu komandai, rakstiet vai zvaniet Lienei Vilnītei vai Mārai Polei. Telefoni atrodami sadaļā ”Kontakti”.

Par žurnālu – šeit varat ieskatīties ‘svaigākajā’ žurnāla numurā, pieteikties abonementam vai pasūtīt kolekcijas vākus.

Komentāri:

  • Andris says:

    vispār jau tad, kad googlē uzklikšķina uz tadžiku plova ar zemenēm bildes, gribu nonākt tajā lapā , kur tas atrodas nevis kaut kur citur….:/

Jūsu komentārs: