JAM SHED CHARDONNAY

Vienkāršā patiesība ir tāda, ka Jam Shed vīni garšo ļoti labi. Tie ir spilgti, eleganti izteiksmīgi un glaimojoši. Nekā pārdroša. Nekas pārāk nopietns. Atverot pudeli Jam Shed vīna, jūs teiksiet: “Oho! Tas ir patiesi labs vīns!”

Austrālijas sausais baltvīns no Chardonnay šķirnes vīnogām ir bagātīgs un krēmīgs. Vaniļas, karameļu un grauzdētu riekstu garšas savienojas ar nobriedušu persiku un citrusaugļu garšas niansēm, kas kopumā vīnam piešķir eleganti sabalansētu garšas paleti.

 

KUR TAS VISS SĀKAS?

Vīna darītājus iedvesmoja vīna dārzi un senā vīna darītava, kurā tika pagatavoti ne tikai garšīgi un sulīgi ievārījumi, bet arī pārsteidzoši un eleganti vīni. Jam Shed tika radīts, paturot prātā vienu lietu – gatavot gardus, eleganti noapaļotus un viegli baudāmus vīnus tiem, kas meklē lieliskas garšas vīnus ikdienas baudīšanai.

 

Vīnogu šķirne: 100 % Chardonnay

Vīna reģions: Dienvidaustrumu Austrālija lepojas ar klimatu, kas ir labi piemērots vīnogu audzēšanai, siltas vasaras dienas un daudz saules gaismas ļauj attīstīties pilnīgai augļu garšai un cukuram.

Ieteikumi: Šo vīnu vislabāk pasniegt nedaudz atdzesētu līdz 10–13 ̊C. Baudīt kopā ar vistu vai cūkgaļu, krēmīgiem makaroniem, asām jūras veltēm, Āzijas ēdieniem vai salātiem.

Alkohola saturs: 13,5 %