Sarkanvīns Zensa Primitivo

ZENSA (izrunā senza) no itāļu valodas nozīmētu “bez” vai “iztikt bez”. Tas ir viens vārds, kas apvieno galveno mērķi un domu vīna darīšanā: bez ķīmiskām vielām, bez pesticīdiem. Tikai to, ko māte daba mums ir devusi. Vīna nams piedāvā neticami gardu vīnu klāstu, ko ražo, izmantojot tikai organiski audzētas vīnogas.

Vīns veidots no 100 % Primitivo šķirnes vīnogām, kas augušas saulainajos Itālijas vīna dārzos. Vīnam piemīt piesātināta rubīnsarkana krāsa, ko papildina visai kompleksa un sarežģīta aromātu buķete, kas atgādina ķiršus, kaltētas ogas un grauzdētas mandeles. Garšas palete ir piesātināta, noapaļota un papildināta ar eleganti zīdainu tekstūru. Nobeigums ir garš un noturīgs, ko papildina garšvielu un tumšo ķiršu uzliesmojums. Ieteicams pasniegt 16–18 ℃ temperatūrā.

Zensa Primitivo lieliski sader ar sātīgākiem ēdieniem vai zemnieciskiem itāļu makaronu ēdieniem. Tas būs izcils kompanjons arī pie BBQ un grilētas gaļas ēdieniem vai liellopu gaļas, kā arī dažādiem sieriem, kā zilais siers, Čedaras siers, kazas siers, Gouda, Muenster.