Baltvīns CARMEN Premier Reserva Chardonnay

Viña Carmen ir pirmā un vecākā vīna darītava Čīlē. Tā ir arī viena no slavenākajām šīs valsts vīna darītavām, ko pirms vairāk nekā 16 gadiem dibināja Kristians Lancs un kas tā nosaukta par godu viņa mīļotajai sievai. Premier 1850” ir veltījums laikam, pieredzei un prestižam, ko Carmen vīna darītava ir vēlējusies iemūžināt šajā vīnā. 1992. gadā tika uzcelta jauna rūpnīca un ierīkoti jauni vīna dārzi. Tie atrodas Andu kalnu pakājē, augsne ir smilšmāla vai mālsmilts ar labu drenāžu. Vīnogu šķirne: 100% Chardonnay. Vīna reģions: Čīle, Centrālā ieleja – Kasablanka.

Lielisks, sabalansēts sauss baltvīns no Chardonnay vīnogām, kas tiek audzētas vienā no labākajiem Čīles vīna reģioniem – Kasablankas ielejā. Reģiona jūras klimats labvēlīgi ietekmē vīnogu nobriešanu, liekot augļiem iegūt bagātīgu augļu garšu. Vīns ir spilgtā, izteikti zeltaini dzeltenā krāsā ar augļu aromātiem, kā, piemēram, persiku un melones. Garša ir eleganta un izteikti sabalansēta, pilnmiesīga, ko papildina sabalansēts skābuma līmenis un augļiem bagāta garšas palete, kas padara to par tīkamu un viegli baudāmu vīnu.

Ieteicams pasniegt labi atdzesētu 8–10 ℃ temperatūrā. Ideāli piemērots pie dažādām uzkodām vai viegliem ēdieniem, piemēram, makaroniem vai baltajai gaļai. Vīns lieliski sader arī ar cūkgaļas karbonādi, kūpinātu šķiņķi, omāru, pīles cepeti, makaroniem ar krējuma mērci, grilētu lasi.