Edgars Sanders “Augu valsts ēdieni”

22,00

!! !! Ja vēlies saņemt pasūtījumu līdz Ziemassvētkiem🎄, tad iegādājies grāmatu līdz 13.decembrim un mēs garantējam piegādi līdz 20.decembrim🎁


Šī ir grāmata, kas atver durvis uz plašo augu valsts ēdienu pasauli – krāsainu, interesantu, dažādu un radošu. Pieredzējušais pavārs un kulinārijas entuziasts Edgars Sanders ir apkopojis pārbaudītas un arī citu novērtētas receptes vienā grāmatā, kur atradīsi gan vieglas uzkodas un sātīgus pamatēdienus, gan kārdinošus desertus un viegli pagatavojamas piedevas dažādām maltītēm. Autors izvēlējies grāmatā iekļaut ēdienus, kurus būs pa spēkam pagatavot ikvienam, turklāt sastāvdaļas ir plaši pieejamas. Tāpēc šī grāmata lieliski kalpos tiem, kas vēlas atklāt augu valsts ēdienu dažādību.

Lai šī grāmata kalpo kā ceļvedis augu valsts ēdienu pasaulē!

Kategorijas:

Apraksts

PAR AUTORU 

Ar augu valsts ēdienkarti man ir ļoti ciešas attiecības jau vairāku gadu garumā, tāpēc esmu pārliecinājies gan par to, ka augu valsts ēdiens var būt garšīgs, sātīgs un interesants, gan to, ka tas ir nebeidzami dažāds. Es pats nepārtraukti atklāju arvien jaunu garšu pasauli, tāpēc man ir nepārvarama vēlme iepazīstināt arī citus ar saviem atklājumiem. Tāpēc šī grāmata ir gan pierādījums visam iepriekš teiktajam, gan arī manas pieredzes apkopojums.

Meklē Edgaru sociālajos tīklos:

Instagram @_eddie_sanders_

TikTok: _eddie_sanders_

 

Grāmata tapusi sadarbībā ar Rimi, Electrolux un Naturli.

Papildu informācija

Svars 1 kg
Dimensijas 26 × 21 × 2 cm