Zane Grēviņa “Našķoties”

22,00

!! !! Ja vēlies saņemt pasūtījumu līdz Ziemassvētkiem🎄, tad iegādājies grāmatu līdz 13.decembrim un mēs garantējam piegādi līdz 20.decembrim🎁


Grāmata, kas nu jau aizceļojusi pie vairāk kā 20000 ģimenēm. Gandrīz 100 recepšu, kas vienmēr izdosies, apkopotas Zanes Ozoliņas jaunajā grāmatā “Našķoties”.

Ēst gatavošanas entuziaste dažos gados ieguvusi tūkstošiem lasītāju tāda paša nosaukuma blogam, vienkāršā valodā atklājot visdažādākās receptes tiem, kuri vēlas gatavot saprotami un garšīgi. “Ēdienu gatavoju savam priekam, draugiem un ģimenei. Pirms pāris gadiem nolēmu, ka receptes, ko parasti mēdzu nosūtīt draugiem elektroniski, jāpublicē blogā, kur gatavot gribētāji tās visas varētu atrast arī bez manas palīdzības. Pēc kāda laika uzzināju, ka mans draugu loks pārtapis desmitu tūkstošu lasītāju pulkā un receptes gatavo cilvēki ne tikai Cēsīs, Rēzeknē, Daugavpilī, Rīgā un Engurē, bet arī Parīzē, Kairā, Dublinā, Londonā un citās pasaules vietās. Grāmata tomēr ir vērtība ar savu unikalitāti, tādēļ esmu gandarīta, ka līdz šim virtuālajā vidē veiktais darbs ieguvis taustāmu apveidu un noderēs daudzās jo daudzās virtuvēs!”

Noliktavā 42 prece/-es

Kategorijas:

Papildu informācija

Svars 1,1 kg
Dimensijas 26 × 21 × 2 cm