Dana Gulbe “Kas notiek bērnudārzā” otrais, papildinātais izdevums

19,00

!! !! Ja vēlies saņemt pasūtījumu līdz Ziemassvētkiem🎄, tad iegādājies grāmatu līdz 13.decembrim un mēs garantējam piegādi līdz 20.decembrim🎁


Šī ir praktiska un noderīga grāmata ikvienam bērnudārznieka vecākam. Grāmatā ir aplūkoti dažādi praktiski jautājumi, sākot ar bērnudārza izvēli, uzsākšanas vecumu, dienas norisēm, līdz pat ieteikumiem, gatavojoties skolai.

Kategorijas:

Apraksts

Šī ir praktiska un noderīga grāmata ikvienam bērnudārznieka vecākam. Grāmatā ir aplūkoti dažādi praktiski jautājumi, sākot ar bērnudārza izvēli, uzsākšanas vecumu, dienas norisēm, līdz pat ieteikumiem, gatavojoties skolai. Četrās nodaļās atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem atradīs gan ģimenes, kurām dārziņš vēl tikai priekšā, gan vecāki, kuru bērni jau tuvojas skolas vecumam. Autore tic – ģimenes un bērnudārza saistībai ir jābūt vēl ciešākai, nekā tā ir tagad, jo pirmsskolas vecums ir pamats cilvēka personības veidošanā. Turklāt, izprotot  procesus un notikumus bērnudārzā, ikviens vecāks var gūt vairāk miera un uzticēšanās, kas ir īpaši svarīgi skaistai šī dzīves posma izdzīvošanai. Jāatzīmē, ka Dana Gulbe grāmatas tapšanas laikā tikusies ar vairākiem desmitiem bērnudārzu audzinātāju gan pašvaldības, gan privātajos bērnudārzos, uzklausot arī viņu pieredzi.

”Bērnudārzs pilda kā māju, tā izglītības iestādes funkciju. Bērnudārzs ir gan vieta, kur bērns ēd, guļ, spēlējas jeb vienkārši dzīvo, gan vieta, kur tiek likti pamati visai izglītības sistēmai, kas bērnu sagaida pēc bērnudārza absolvēšanas. Vēl jo vairāk, bērnudārza posms ir tas laiks, kurā tiek likti pamati cilvēka personībai, viņa domāšanai, radošumam, pašapziņai. Gandrīz ikviens mūsu rīcības vai domāšanas modelis ir radies pirmajos dzīves gados, esmu par to pārliecināta. Līdz ar to bērnudārzu nedrīkst novērtēt par zemu.

Es novēlu ikvienam bērnudārznieka vecākam daudz laimīgu un priekpilnu mirkļu kopā ar saviem bērniem. Lai viņu klātbūtne iedvesmo un vienmēr liek jums pašiem mācīties, darīt un mīlēt vēl vairāk.” – Dana Gulbe

 

Papildu informācija

Svars 0,7 kg
Dimensijas 25,0 × 19,5 × 1,8 cm