Jaunums

Veikalos jaunais “Pie Galda!” Jūlija numurs

  • Ziņo twitter.com
  • Pasaki Draugiem
  • Sūti uz facebook.com

Vasaras viducī, pašā karstumā, mums negribas domāt par sarežģītiem ēdieniem vai apgrūtināt savu organismu ar sātīgām maltītēm, tādēļ šajā numurā vieglas receptes un maigas garšas – viss, kas nepieciešams vasarīgai un gaisīgai sajūtai!
Es šoreiz esmu parūpējusies par brīvdienu pusdienām. Ļoti iesaku pamēģināt visus trīs ēdienus – gan vieglo atvēsinošo gurķu zupu ar grieķu jogurtu, gan vasarīgos steika salātus, gan gaisīgo un maigo šokolādes pavlovu ar vasaras pilnbrieda vēstnešiem melnajiem ķiršiem.
Līdz ar vasaras bagātīgajām dabas veltēm mums piebiedrojusies jauna autore Māra. Māra jau sen ļoti mīl ēst gatavošanu, to var just viņas prasmīgi un precīzi pagatavotajās receptēs. Māras labākais virtuves draugs noteikti ir virtuves svariņi – visam jābūt precīzi izmērītam un nosvērtam. Māra šajā numurā piedāvā vairākas brīnišķīgas
variācijas aveņu ēdieniem. Gan uzkodas, gan našķu veidā, tās meklējiet 9.–14. lappusē.
Arī Liene izbauda vasaru un piedāvā gaisīgas, košas un krāsainas receptes vasarīgām vakariņām, ierastos graudaugu produktus nomainot pret augu valsts produktiem. Īpaši gribu izcelt cukīni burgerīšus ar tītara gaļu un aprikozēm, šajā receptē Liene izvēlējusies maizīti aizstāt ar cukīni ripiņām. Savukārt vasarīgajā vokā ar liellopu gaļu nūdeles ir aizstātas ar kāpostiem. Veselīgi un ļoti, ļoti garšīgi.
Anna turpmākajos divos numuros piedāvās kūku variācijas par dzērienu tēmu. Šajā numurā pirmā no tām – zemeņu daikiri tējas kūka.
Līva piedāvā gardas receptes no vasaras dārzeņiem. Burkānu sviests noteikti būs ballīšu uzkodu uzvarētājs. Koši oranžs, aromātisks un gards.
Pavārs Mārcis atklāj gardas un vienkāršas salātu receptes. Īpaši interesants ir granātābolu vinegrets. Noteikti noderēs arī cita veida salātu pagatavošanā.
Novēlu jums izbaudīt vasaras daudzveidīgo un košo dārza klāstu!
Tie, kam nav dārziņa, labāko no vasaras noteikti atradīs vietējos tirgus plačos.
Lai krāsains, silts, garšīgs un dārzeņiem bagāts vasaras viducis!

Komentāri: