Žurnāla ”Pie Galda!” 2021.gada decembra/janvāra numurs

3,99

Gada noslēdzošais svētku numurs – pilns iedvesmas un gardu ideju gan ikdienai, svētkus gaidot, gan pašai kulminācijai – Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam.

Kategorijas:

Apraksts

Šajā žurnālā atradīsi idejas dāvanām, jaunas vēsmas ikdienas ēdienkartei, starp citu, arī vegāniskai, kā arī radošas idejas svētku sajūtas radīšanai. Katrai Adventei esam sarūpējuši savu kūku, ar ko palutināt mājiniekus, tāpat arī siltus un dzirkstošus kokteiļus. Kad svētku nosvinēti, daudzi no mums prāto par veselīgākiem ikdienas paradumiem, tad nu žurnāls palīdzēs arī šajā lauciņā. Numurā atradīsi vērtīgu informāciju par maltīšu plānošanu un veselīgiem ēšanas ieradumiem ikdienā. Un kas gan būtu decembris un janvāris bez mandarīniem, vai ne? Rubrikā ”Sezonā” šoreiz gozējas šie sulīgie citrusi ar oriģinālām recepšu idejām.

Ciemojāmies pie uzņēmīgas un radošas ģimenes uzņēmuma ”Labas saknes”, kas izgatavo dažādus našķus no dārzeņu izspiedām. Vēl viens veids, kā ikdienā vairāk ēst dārzeņus, turklāt diezgan garšīgs veids. Ja vēlies kulinārijas jomā apgūt ko jaunu, šoreiz rubrikā ”Iepazīsti tuvāk” tev ir iespēja iemācīties pagatavot ieraugu un no tā pēc tam regulāri cept visgaršīgāko maizi.

Lai garšīga gada nogale un iedvesmas pilns jaunais, 2022. gada sākums!