E-ŽURNĀLS “Pie Galda!” 2023.gada oktobra/novembra numurs

3,99

Žurnāls Pie Galda! tagad arī digitālā formātā! Šogad būsim vēl pieejamāki ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē🥳 Iegādājies digitālo žurnālu, saņem lejupielādes linku un veido personīgo digitālo recepšu arhīvu savā datorā vai viedierīcē. Ideāli!👌

Rudenim nav ne vainas!

Šogad kaut kā īpaši izteikti no apkārtējiem dzirdu, ka vasara paskrējusi vēja spārniem un ir tāda sajūta, ka neesam bijuši tai klātesoši. Bet tad es sapratu, ka šis laikam ir pirmais gads, kad es pat gaidu rudeni un gribas to mieru, kas nāk tam līdzi. Būsim godīgi, vasarā visu laiku esam skrējienā, jo gribas visu paspēt. Rudens atnāk ar mieru un dzīves sakārtošanu pa plauktiņiem. Tāpēc arī šis žurnāls tapis, domājot par rimtu dzīves ritmu, kad virtuvē nu jau ir vairāk laika rosīties un šķīvjos parādās arvien sildošākas un sātīgākas maltītes.

Tā kā rudens ir ražas laiks, uzreiz gribu izcelt savu mīļāko rubriku, ar ko šoreiz īpaši lepojos. Saldumi no dārzeņiem! Jā, tieši tā, tu nepārlasījies. Domājot par to, ko šoreiz interesantu jums pagatavot, radās ideja izmantot to, ko sezona mums piedāvā visvairāk, un tie taču ir dārzeņi. Pamēģiniet šīs receptes, visas kā viens garšo lieliski – paldies Ilzei par manas trakās idejas īstenošanu vēl labāk, nekā biju iztēlojusies.

Tie, kas ir kombučas gatavošanas klubiņā vai pamazām nobriest tam pievienoties, noteikti patiks rubrika “Iepazīsti tuvāk”, ko šoreiz esam veltījuši tieši kombučas iepazīšanai. Ļoti gardi dzērieni izdevās Karlīnai, tāpēc, ja vēl neesat sākuši brūvēt tējas sēni, šis ir īstais laiks.

Ļoti garšīgu rudens noskaņu noķersiet vegānisko zupu rubrikā, interesantas receptes ar piena produktiem iepazīsiet “Ikdienā” lappusēs, pēc kafijas pauzes sailgosieties, aplūkojot kafijas dzērienu rubriku, un jaunu skatījumu uz bietēm, iespējams, atklāsiet rubrikā “Sezonā”. Es ļoti ceru, ka šī daudzveidība jūs iedvesmos pamēģināt ko jaunu ikdienas maltītēs. Un neaizmirsīsim par svētkiem, kas priekšā novembrī, un arī par to jau esam laikus parūpējušies šajā numurā, lai taptu apetītelīgas brīvdienu pusdienas. Noteikti izlasiet interviju rubrikā “Portrets” ar Kasparu no ceptuves “Čau” – ļoti iedvesmojoša personība, par kuru mēs noteikti vēl skaļāk dzirdēsim nākotnē.

Lai jums omulīgs un garšīgs rudens!