Dana Gulbe “Sakārto māju, sakārto prātu”

22,00

“Sakārto māju, sakārto prātu” – grāmata ir klāt!

Pirmo reizi Latvijā – grāmata, kas iedvesmos un palīdzēs atbrīvoties no nekārtības uz visiem laikiem! Praktiski padomi apvienojumā ar ilustrējošām fotogrāfijām izvedīs soli pa solim cauri katrai telpai, lai tu iegūtu mājas, kurās vienmēr prieks atgriezties.

Ja vēlies, lai piegādājam grāmatu uz adresi ārpus Latvijas, sazinies ar mūsu klientu servisu: [email protected] vai pa tālruni +371 26655081.

Kategorijas:

Apraksts

Dana Gulbe, zīmola Dana ar kasti autore, patiešām mīl kārtību! Aizraušanās, kas sākās bērna kopšanas atvaļinājuma laikā pašas mājās, nu kļuvusi par atpazīstamu platformu un vietu, kur ikviens var iedvesmoties un gūt zināšanas savas vides sakārtošanai.

Dana dodas pie cilvēkiem viņu mājās, kā arī lasa lekcijas un veido tiešsaistes kursus ar vienu skaidru mērķi – palīdzēt katram atgūt kontroli pār sev piederošo un mieru, esot savās mājās. Zināšanas koučingā un patiesa misijas izjūta palīdz Danai piekļūt pie nekārtības dziļākajiem iemesliem, tāpēc fiziskās pasaules kārtošana ir nesaraujami saistīta ar kārtību galvā. Dana ar kasti autore tic, ka sakārtot savas mājas un prātu var jebkurš, ja vien ieklausāmies sevī un ievērojam vienkāršus un pārbaudītus paņēmienus. Šajā grāmatā Dana soli pa solim ar precīziem komentāriem un attēliem izvedīs cauri dažādām telpām mājās, lai tur izveidotā kārtība būtu skaista, ērta un, pats galvenais – paliekoša.

Autore par grāmatu:

“Sakārto māju, sakārto prātu” ir manā un daudzu manu klientu un kursa dalībnieču pieredzē veidota grāmata, kas parādīs, kā jebkurš var iegūt mājas, kurās valda prieks un kārtība. Grāmatā varēsi iepazīties gan ar vispārīgiem organizēšanas pamatprincipiem un tipiskākajām kļūdām, gan pavisam praktiski ieraudzīt, kā tikt galā ar skapi, vannasistabu, bērnistabu un citām telpām savās mājās. Grāmatas otrajā daļā es dalos savās zināšanās koučingā un personiskajās pārdomās, kā mājas kārtošanu varam pārnest arī uz savu sapņu un prāta sakārtošanu.”

Papildu informācija

Svars 0.745 kg
Dimensijas 25 × 17.5 × 2 cm