Žurnāla “Pie galda!” 2021. gada Augusta/Septembra numurs

3,99

Vasaras skaistākie saulrieti, siltajā saulē nobriedusī dārza raža, īpašā atvasaras smarža ir klāt, un arī jaunais Pie Galda!, kas kā allaž, pilns iedvesmas! Augusta/Septembra numurā šoreiz īpaši izceļam sēnes, kas pēc karstajām dienām un pamatīgajām lietus gāzēm, cerams, mūs priecēs mežos. Vasaras izskaņā nobriedušas arī cidonijas, kuras omītes kādreiz tik cītīgi grieza, lai pagatavotu sīrupu. Šajā numurā nākam klajā ar jaunām interpretācijām, kā likt lietā šos saldskābos augļus.

Tā kā šobrīd jo īpaši aktuāli ir dažādi augu dzērieni, aktualizējām arī šo tēmu žurnāla lappusēs, lai noskaidrotu, cik vērtīgi tie ir un kā tos pagatavot mājās pašiem. Vasara nepavisam vēl nav beigusies, tāpēc noteikti jāpagūst noorganizēt kāda dārza ballīte, un arī šiem notikumiem par godu mums ir idejas, ko likt galdā. Dažādas vafeles burgeru un sendviču formātā vai neparasti saldējumi desertā.

Šajā numurā ciemojāmies pie entuziasma pilnām dāmām, kas radījušas Latvijā unikālu produktu – zaļo griķu kefīru. Vērtīgu lasāmvielu atradīsi arī rakstā par sēnēm – kur tās meklēt un kur nemaz nav vērts tērēt laiku. Kā arī vegānisko ēdienu rubrikā aicinām ielūkoties ikvienu, arī skeptiskākos ēdājus!

Lai kulināriem piedzīvojumiem bagāta vasaras izskaņa!

Kategorijas:

Papildu informācija

Svars 0,340 kg
Dimensijas 27,5 × 20,5 × 0,5 cm