Danas Gulbes grāmata “Sakārto māju, sakārto prātu”

Dana Gulbe, zīmola Dana ar kasti autore, patiešām mīl kārtību! Aizraušanās, kas sākās bērna kopšanas atvaļinājuma laikā pašas mājās, nu kļuvusi par atpazīstamu platformu un vietu, kur ikviens var iedvesmoties un gūt zināšanas savas vides sakārtošanai.

 

Dana dodas pie cilvēkiem viņu mājās, kā arī lasa lekcijas un veido tiešsaistes kursus ar vienu skaidru mērķi – palīdzēt katram atgūt kontroli pār sev piederošo un mieru, esot savās mājās. Zināšanas koučingā un patiesa misijas izjūta palīdz Danai piekļūt pie nekārtības dziļākajiem iemesliem, tāpēc fiziskās pasaules kārtošana ir nesaraujami saistīta ar kārtību galvā. Dana ar kasti autore tic, ka sakārtot savas mājas un prātu var jebkurš, ja vien ieklausāmies sevī un ievērojam vienkāršus un pārbaudītus paņēmienus. Šajā grāmatā Dana soli pa solim ar precīziem komentāriem un attēliem izvedīs cauri dažādām telpām mājās, lai tur izveidotā kārtība būtu skaista, ērta un, pats galvenais – paliekoša.  

Dana Gulbe ir cilvēks, kas kārtību mīl jau kopš bērnības. Tā apvienojumā ar patiesu vēlmi palīdzēt Danu aizvedusi pie zīmola Dana ar kasti, kas šobrīd pulcē tūkstošiem sekotāju sociālajos tīklos, kā arī simtiem veiksmīgu online kursu absolventu. Dana vada lekcijas un konsultē cilvēkus individuāli viņu mājās, lai ikviens varētu dzīvot mierpilnā, sakārtotā vidē.

Danai ir vīrs un bērns, viņa ir dzīvojusi gan pavisam mazā, gan lielā mājvietā, tāpēc ļoti labi saprot ar visu iepriekš minēto saistītos izaicinājumus. Dana ir palīdzējusi tikt pie kārtības gan tiem, kas dzīvo vieni, gan tiem, kam bērnu kupls pulks. Pabijusi gan lielās, gan mazās mājvietās, Dana apliecina, ka kārtība ir iespējama ikvienam. Turklāt organizēšana vienmēr ir par unikālā un personiskā atklāšanu, nevis šabloniskām metodēm un gala rezultātu.

Danu iedvesmo Konmari metode, bet ne tikai. Viss piedāvātais un stāstītais ir balstīts pašas un klientu pieredzē. Dana turklāt ir sertificēts koučs, un zina, cik liela nozīme ir iedot cilvēkam sajūtu – tu vari! Dzīve pēc mājas sakārtošanas ir bauda, un to ir pelnījis katrs!

Iegādāties

 

Ielūkojies grāmatā: