Jaunums

BRĀĻI REIZENBERGI IZDOD PIRMO “RĪGAS KOKTEIĻU” GRĀMATU

  • Ziņo twitter.com
  • Pasaki Draugiem
  • Sūti uz facebook.com

Latvijas godalgotākie bārmeņi, dvīņu brāļi Inguss un Andris Reizenbergi, laiduši klajā pirmo “RĪGAS KOKTEIĻU” grāmatu, apkopojot pasaules klasikas kokteiļu receptēm Rīgas noskaņās, kā arī inovatīvus garšu meklējumus. Spirdzinošs grāmatas atklāšanas pasākums gaidāms jau 20.decembrī, plkst. 19.00 restorānā EPILOGUE, Jeruzalemes ielā 10, Rīgā.

Cik daudzpusīga ir Rīga un tās cilvēki, tik dažādi ir arī šīs pilsētas kokteiļi. Tāpēc grāmata ļaus piedzīvot galvaspilsētas spilgtākās un labākās garšu kombinācijas ikvienam, kas gatavs apgūt dažas pavisam vienkāršas kokteiļzinību lietas, lai pagatavotu satriecošu dzērienu sev un draugiem. Lai gan Reizenbergu profesionālo sasniegumu saraksts jau tagad ir gana iespaidīgs, brāļi katru gadu sfēras jaunpienācējiem turpina uzstādīt arvien augstāku latiņu: “Darbs ar dzērieniem ir mūsu sirdslieta, tāpēc mēs nekad neapstājamies eksperimentos un katrs dedzīgi slīpējam savas prasmes, radot arvien jaunas idejas.”

Grāmatā apkopotas 70 alkoholisko un bezalkaholisko kokteiļu receptes astoņās nodaļās: balzama, viskija, ruma, džina, dzirkstošie, degvīna, bezalkoholiskie un citi kokteiļi. Receptes papildinātas ar praktiskiem ieteikumiem un pamatlikumiem kokteiļu gatavošanā, to iedalījumā, kā arī ieteikumi pareizo glāžu izvēlei. Visas receptes un padomi aprakstīti latviešu un angļu valodās, tāpēc grāmata būs lieliska dāvana arī Rīgas viesiem.

Grāmatas tapšanā piedalījies fotogrāfs Andrejs Zavadskis, stiliste Linda Vilmansone – Virbule, dizainere Mētra Putāne un ilustrāciju autore Laura Pole, kā arī Rīgas stāstus radījusi Marta Kukarāne.

Uz grāmatas prezentāciju, kokteiļu baudīšanu un bārmeņu paraugdemonstrējumiem gaidīts ikviens interesents. Grāmatu par īpašu cenu ar autoru autogrāfiem būs iespēja iegādāties atklāšanas pasākumā 20. decembrī plkst. 19.00, restorānā EPILOGUE (Jeruzalemes ielā 10, Rīgā, kā arī jau no 18. decembra grāmatnīcās visā Latvijā.

Grāmata veidota sadarbībā ar Gemos un Monin, Amber Distribution Latvia un zīmolu Rīgas Melnais Balzams, SIA Lofbergs Baltic ar zīmolu Lofbergs, Cido Group zīmoliem – Cido un Mangaļi, Live Riga, kā arī Balzāmbāru.

Komentāri: