Jaunums

Sacensības turpinās: kā Latvijas jaunieši sevi pierāda pašmāju Remzijšovā?

  • Ziņo twitter.com
  • Pasaki Draugiem
  • Sūti uz facebook.com

Jau no šodienas portālos dreamchef.lv, tvplay.lv un skaties.lv skatāma Baltijas kulinārijas šova „Samsung Galaxy Dream Chef“ otrā epizode, kurā jaunieši no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas rāda ne tikai prasmes un zināšanas savu firmas ēdienu pagatavošanā, bet arī piedzīvo pirmās ugunskristības. Tos, kuri ignorēs pirmo virtuves pamatlikumu – neservē ēdienu, par kura kvalitāti un izskatu neesi pārliecināts – gaidīs vissmagākais pārdzīvojums.

Šovā „Samsung Galaxy Dream Chef“ kopā piedalās 12 jaunieši no Baltijas valstīm un to vidū arī četri no Latvijas. Otrajā epizodē šova virtuvē roku iemēģināja 24 gadus vecā jurisprudences studente Monta Meiere, kura gatavošanu par savu kaislību sauc jau kopš 7 gadu vecuma, un sešpadsmitgadīgā kulinārijas blogere Betija Luīze Kalēja. Viņas un pārējos dalībniekus vērtēja kafejnīcas „Rocket Bean Roastery“ šefpavārs Artūrs Taškāns un Āzijas garšu restorāna „Konteiner“ īpašnieks, pavārgrāmatu autors Āro Lode no Igaunijas un Lietuvas restorāna „Briusly“ ekspertsLinas Ginaitis.

Stundas laikā Latvijas komandas pārstāve Monta mentoriem pagatavoja jūras velšu trio – lasi, garneles un jūras ķemmītes ar saldo kartupeļu, avokado un tomātu-bazilika biezeni, savukārt Betija servēja jūras ķemmītes ar timiānu un saldo kartupeļu biezeni pasniegtas granātābolu mērcē.

Lai gan abām meitenēm ir plašas zināšanas kulinārijā, viņas no šova mentoriem saņēma arī aizrādījumus par izmantoto tehniku un ēdiena sastāvdaļu izniekošanu. Par spīti tam, dalībnieces, pasniedzot savus pagatavotos firmas ēdienus, neslēpa, ka ir izdarījušas labāko, ko vien varēja, jo īpaši tāpēc, ka strādāt svešā virtuvē ierobežotā laikā un līdzās konkurentiem viņām abām ir kas pilnīgi jauns.

   

Arī pārējiem dalībniekiem žūrijas pārstāvji šova otrajā epizodē nekautrējas sniegt savus profesionālos padomus un izteikt kritiku, tā skaidri norādot, ka cīņa par vērtīgo naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem nopelnīs tikai labākais.

Kurš ēdiens tiks atzīts par izsmalcinātāko, kura no abām Latvijas pārstāvēm iegūs iespēju šovu turpināt un ar kādiem izaicinājumiem sastapsies kaimiņvalstu jaunieši, iespējams uzzināt noskatoties šova „Samsung Galaxy Dream Chef“ otro epizodi šeit.

Komentāri:

Jūsu komentārs: