Jaunums

3. reizi Rīgā notiks baltās pop-up piknika vakariņas

  • Ziņo twitter.com
  • Pasaki Draugiem
  • Sūti uz facebook.com

Šovasar, 6. jūlijā, jau trešo reizi Rīgā notiks baltās pop-up piknika vakariņas „L’elegante Pop-Up Picnic”. Noslēpumainais pikniks reizi gadā tiek uzburts kādā vakariņošanai neierastā vietā, izceļot pilsētas skaistākās publiskās vietas un ļaujot tajās piedzīvot unikālu notikumu. Īsā laikā šīs iedvesmojošās vakariņas ir kļuvušas par vienu no gaidītākajiem vasaras notikumiem Rīgā, pulcējot arvien vairāk gardēžu un kultūras entuziastu.

Pasākuma koncepts ik gadu ir nemainīgs. Intriga par slepenā piknika norises vietu tiek saglabāta līdz pēdējam brīdim. Tikai pasākuma dienā vakariņu dalībnieki uzzina, kur tiem jāierodas, tērptiem eleganti baltā, līdzi ņemot uzkodas, vīnu un visu nepieciešamo skaistam galda klājumam, lai kopīgi radītu svētkus. Vakars tiek pavadīts īpaši pozitīvā atmosfērā, izbaudot mirkļa burvību un prieku, ko sniedz elegantas, nesteidzīgas vakariņas kopā ar seniem un jauniegūtiem draugiem. „L’elegante Pop–Up Picnic” var pieteikties ikviens interesents, kurš ir gatavs piedzīvojumam un tā īpašajiem nosacījumiem (detalizētāka informācija atrodama www.popupicnic.lv). Taču jāņem vērā, ka vietu skaits ir ierobežots, tādēļ tiem, kuri vēlas piedalīties, nevajadzētu vilcināties ar pieteikšanos. Pērn visas vietas tika rezervētas rekordīsā laikā – mazāk nekā 24 stundās.

„L’elegante Pop–Up Picnic” koncepts ir neierasts, jo caur gatavošanās procesu tā veidošanā tiek iesaistīti visi dalībnieki. Tādēļ ik gadu tiek piedomāts, kā iedvesmot un motivēt piknikotājus, sniedzot dažādus padomus un rīkojot konkursus. Interesantas receptes un praktiskus ieteikumus, kas jāņem vērā, gatavojoties piknika vakariņām, pirms pasākuma palīdzēs sagatavot Electrolux projekta „Dzīve ir garda!” vēstneši – restorāna „Rocket Bean Roastery” šefpavārs Artūrs Taškāns un bloga „Mākoņoga” autore Linda Ķuze. Ikvienam būs iespēja pārsteigt citus un ņemt dalību kulinārijas žurnāla „Četras Sezonas” konkursā par elegantāko galda klājumu. Savukārt modes un dzīvesstila žurnāls „Pastaiga” motivēs īpaši piedomāt pie ģērbšanās stila, aicinot būt oriģināliem un stilīgiem, saglabājot balto eleganci. Vakara gaitā „Pastaiga” piešķirs savu simpātiju balvu stilīgāk tērptajam dalībniekam.

Vakariņu viesus piknikā sagaida patīkami pārsteigumi no organizatoriem un partneriem. Radot īpašu vasaras piknika noskaņu, gardēžu saldējums „Ekselence” iepriecinās pasākuma viesus ar īpašu pavāru šovu, kurā ikviens pasākuma dalībnieks varēs baudīt izsmalcinātus saldējuma desertus. Īstām svētku emocijām G.H.Mumm šampanieša lounge varēs apgūt slaveno Napoleona laikā radīto Sabrage ceremoniju – šampanieša pudeles atvēršanu ar zobenu. Kā ik gadu būs padomāts arī par aizņemtajiem vakariņotājiem – viņiem būs iespēja savlaicīgi pasūtīt ēdienus piknika grozam, kurus sarūpēs restorāns „Kaļķu vārti”. Piknika organizatori ir ņēmuši arī vērā pēdējos gados Latvijā strauji attīstīto kafijas baudīšanas kultūru. Paulig ikvienam sniegs iespēju nobaudīt īpaši sagatavotu kafijas izlasi un vasaras sezonas jaunumu Cold Brew kafijas kokteili. Alfa Romeo oficiālais pārstāvis „Autobrava” pasākuma ietvaros vakara viesiem prezentēs jaunākās itāļu auto zvaigznes – 2017. gada sedanu Guilia un pirmo Alfa Romeo apvidus auto Stelvio. Par slepenās vakariņu vietas kopējo noformējumu rūpēsies SHISHI Home of Beauty.

Komentāri: