Jaunums

Labdarības akcija „Ēd knašāk – palīdzi brašāk!”

  • Ziņo twitter.com
  • Pasaki Draugiem
  • Sūti uz facebook.com

SOS bērnu ciemati un restorānu Vairāk Saules šefpavārs Endijs Bērziņš kopā ar pazīstamiem Latvijas šefpavāriem – Mārtiņu Sirmo, Māri Jansonu, Kasparu Jansonu, Ilmāru Ladigu, Valteru Zirdziņu, Lauri Aleksejevu un Andri Rūmīti aicina ģimenes 1. septembrī doties svētku pusdienās vai vakariņās uz kafejnīcām un restorāniem, kuri iesaistījušies labdarības akcijā „Ēd brašāk – palīdzi knašāk!”. Restorāni, kuri piedalās akcijā, apņēmušies 10 procentus no saviem svētku dienas ieņēmumiem ziedot SOS bērnu ciematu ģimenēs augošo bērnu atbalstam un sagatavošanai skolas gaitām. Akcijā jau iesaistījušies 30 restorāni un kafejnīcas no Rīgas, Jūrmalas, Mārupes un Valmieras, bet pievienoties aicināti arī citi ēdināšanas uzņēmumi.

Akcijā „Ēd brašāk – palīdzi knašāk!” savu dalību jau apstiprinājuši restorāni Vairāk Saules, 3 prir, Bibliotēka Nr.1, Valtera restorāns, 36. līnija, Hercogs, Muusu, K.I.D., Fazenda, Mercato, Ostas Skati, Piens, Balzambārs, Mazā Kaņepe, Stock Pot, Neptūns, Yolo, Klīversala,  kafejnīcas Annas Dārzs, Austra un Lapsas māja, kā arī kafejnīca Jauna Saule un restorāns Rātes Vārti Valmierā. Arī citi restorāni un kafejnīcas tiek aicināti piepulcēties akcijas dalībniekiem, lai palīdzētu sagatavot skolai 94 skolēnus, kuri aug SOS bērnu ciematu ģimenēs.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja saka: „Kā ikvienā ģimenē, kurā aug vairāki bērni, arī SOS ģimenēm rudens ir īpašs laiks, jo jāsagatavo skolai mazie skolnieki – jāiegādājas skolas somas, rakstāmlietas, sporta tērpi un skolas apģērbs. Tā kā ikvienā SOS ģimenē aug 4-6 bērni, gatavošanās skolai ir saistīta ar ievērojamiem izdevumiem. Tādēļ esam priecīgi, ka šajā gadā SOS ģimenēm palīgā nāks atsaucīgi restorāni un kafejnīcas, kas iesaistījušies akcijā „Ēd brašāk – palīdzi knašāk!”

Restorānu Vairāk Saules šefpavārs Endijs Bērziņš stāsta: „Esmu priecīgs būt par restorānu akcijas „Ēd brašāk – palīdzi knašāk!” vēstnesi un piedalīties tajā ar saviem restorāniem, kā arī aicināt savus kolēģus atbalstīt SOS bērnu ciematu ģimenēs augošo bērnu sagatavošanu skolas gaitām. Aicinu Latvijas ģimenes 1. septembrī savai svētku maltītei izvēlēties kādu no akcijas restorāniem vai kafejnīcām un gardi paēst, bet mēs apņemamies desmito daļu no saviem dienas ieņēmumiem novirzīt SOS ģimeņu atbalstam. Ar SOS bērnu ciematiem mani saista jau ilgāka draudzība, tādēļ zinu un protu novērtēt, cik šāda veida atbalsts viņiem ir nozīmīgs.”

Vairāk par akcijas dalībniekiem un iespējām palīdzēt SOS ģimenēs augošajiem bērniem var uzzināt mājas lapā www.sosbernuciemati.lv

 

Foto: Nadja Kraukle

Komentāri:

Jūsu komentārs: