Ingusa un Andra Reizenbergu grāmata “Rīgas kokteiļi”

Ingusa un Andra Reizenbergu grāmata “Rīgas kokteiļi” – vienkārši, trāpīgi un garšīgi, no pasaules klasikas līdz inovatīviem garšu meklējumiem.

Tas, ko visi zina par Rīgu: tā nekad nebūs gatava, bet, ja būs, tad nogrims. Nav šaubu – Rīga dzīvos mūžīgi, kamēr vien mēs radīsim savus stāstus, dalīsimies sajūtās, iemūžināsim to visu fotogrāfijās un, jā, baudīsim īpašos Rīgas kokteiļus. Lai to darītu, atslēgas vārdam ne vienmēr ir jābūt “bārs”, noķert īpašās garšas sajūtas var arī intīmākā atmosfērā – mājās kopā ar savējiem, romantiskā divvientulībā vai saviesīgā ballītē, kur par dzērienu pagatavotāju var kļūt ikviens no mums.

Cik daudzpusīga ir Rīga un tās cilvēki, tik dažādi ir arī šīs pilsētas kokteiļi. Tāpēc grāmata ļaus piedzīvot galvaspilsētas spilgtākās un labākās garšu kombinācijas ikvienam, kas gatavs apgūt dažas pavisam vienkāršas kokteiļzinību lietas, lai pagatavotu satriecošu dzērienu sev un draugiem. Izgaršot Rīgu palīdzēs ilggadēji un godalgoti bārmeņi Andris un Inguss Reizenbergi, kuru ikdiena aizrit, meklējot un atrodot izcilākās mūsdienu kokteiļu garšas. To visu ar acīm baudīt savukārt palīdzēs skaistās Andreja Zavadska radītās fotogrāfijas.

Grāmata ir latviešu un angļu valodās, tāpēc tā būs ne tikai noderīgs papildinājums savam mājas bāriņam, bet arī lieliska dāvana mūsu pilsētas viesiem.IegādātiesIelūkojies grāmatā: