Jaunums

Edgars Sanders izdod grāmatu – ”Augu valsts ēdieni”

  • Ziņo twitter.com
  • Pasaki Draugiem
  • Sūti uz facebook.com

Tie, kas interesējas par augu valsts virtuvi, noteikti pamanījuši atraktīvo Edgaru Sanderu, kurš aizrautīgi izmēģina jaunas receptes un popularizē augu valsts ēdienus. Radošie eksperimenti virtuvē un pieredze restorāna virtuvē iedvesmojusi Edgaru izdot grāmatu, lai aicinātu ikvienu iepazīt šo plašo un daudzveidīgo kulinārijas ceļu un pārliecinātu ikvienu par to, ka arī augu valsts ēdieni var būt interesanti, sātīgi un ļoti garšīgi!

Grāmatā apkopotas Edgara mīļākās augu valsts ēdienu receptes, kur atradīsi gan viegli pagatavojamas uzkodas draugu ballītei, sildošas zupas, sātīgus pamatēdienus, gardu comfort food un arī dažus desertus. Grāmatā iekļautas arī viegli gatavojamas piedevas dažādiem ēdieniem, piemēram, universālas mērces salātiem un pamatēdieniem.

Šī grāmata kalpos par kulinārijas ceļvedi gan tiem, kas jau atzinuši augu valsts ēdienkarti par savējo, gan tos, kas vēlas pamēģināt ko jaunu un vienkārši paplašināt savu kulināro pieredzi.

Vairāk par grāmatu uzzini šeit.

Pasūti grāmatu iepriekšpārdošanā no 23. novembra līdz 3. decembrim, un saņem ar piegādi līdz jūsu izvēlētam pakomātam jau no 10. decembra. Grāmatu uz vietas varēs saņemt sākot no 7. decembra. Grāmatu var iegādāties šeit

Grāmata tapusi sadarbībā ar RimiElectrolux un Naturli.

Komentāri:

Jūsu komentārs: