Jaunums

Abavas vīna darītava ieguvusi zelta medaļas konkursā Cider world 2021

  • Ziņo twitter.com
  • Pasaki Draugiem
  • Sūti uz facebook.com

Aizvadītajā nedēļā Frankfurtē norisinājās konkursa Cider world 2021 balvu pasniegšanas ceremonija, kurā Abavas vīna darītavas dzērieni ieguva apbalvojumus – divas zelta un vienu sudraba medaļu. Ar zeltu tika novērtēti vīni “Ābolkūka” un Sausais ābolu vīns, savukārt sudraba medaļu ieguva Abavas sidrs Medium.

Konkurss, kas kļuvis par nozīmīgu pasaules sidra un ābolu vīna kultūras sastāvdaļu, ik gadu norisinās Frankfurtē. Šogad vairāk nekā četrdesmit žūrijas locekļu rokās nonāca simtu astoņdesmit dažādi dzērieni no septiņdesmit septiņiem ražotājiem, kas pārstāvēja septiņpadsmit pasaules valstis un trīs kontinentus.

Abavas vīna darītava arī iepriekšējos gados guvusi atzinību un dažādus apbalvojumus Cider world konkursā.

“Dalība starptautiskajos konkursos ne tikai sekmē Latvijas atpazīstamību, bet palīdz attīstīt vietējo vīna ražošanas un baudīšanas kultūru un mudina uz veselīgu konkurenci saistībā ar dzērienu kvalitāti. Ieguvējs beigās vienmēr būs pircējs. Esam ļoti gandarīti par augsto novērtējumu un ceram, ka šajā vasarā Latvijas pircēji novērtēs ne tikai apbalvotos dzērienus, bet arī citus jaunumus, ko esam sagatavojuši,” tā komentē Abavas saimnieks Mārtiņš Barkāns.

Komentāri: