Jaunums

GEMOSS atver veikalu Valmierā

  • Ziņo twitter.com
  • Pasaki Draugiem
  • Sūti uz facebook.com

3. decembrī uzņēmums Gemoss atver savu veikalu Valmierā, kas ir nu jau uzņēmuma sestais bāru, restorānu un kulinārijas preču veikals-noliktava Baltijā.

Visa projekta realizācija no ēkas ieraudzīšanas līdz veikala atklāšanai ir aizņēmusi septiņus mēnešus. Rekonstruētā 1890. gadā celtā senā noliktavas ēka, saglabājot ēkas īpašo auru, ieguvusi atjaunotu veidolu un īpašu interjera dizainu ar daudz nestandarta mēbelēm no paletēm un kokmateriāliem ar vēsturi. Veikalam ir ērta piekļuve un plaša autostāvvieta. Tirdzniecības telpas iekārtotas, rūpējoties par pircēju komfortu un drošību, savukārt preču plašais sortiments iepriecinās visprasīgākos pircējus.

Atverot veikalu Valmierā, visiem Vidzemes reģiona viesmīlības uzņēmējiem tiek atvieglota ikdiena un nepieciešamo preču iegāde būs ļoti operatīva. Jaunajā veikalā tiek gaidītas gan juridiskas personas – bāri, restorāni, konditorejas, gan ikviens kulinārijas entuziasts un gardēdis, kuram ir būtiskas daudzveidīgas, augstas kvalitātes izejvielas un virtuves piederumi.

Līdzīgi kā veikalos Rīgā, Liepājā un Tallinā, arī Valmierā būs nopērkami rieksti, žāvēti augļi, garšvielas, trauki, virtuves un konditorejas piederumi, kā arī

vienreizlietojamie trauki, kas kļuvuši par neatsveramu šī laika sastāvdaļu, kad ēdienu iegādājamies līdzņemšanai. Decembrī būs pieejams īpaši plašs klāsts ar Ziemassvētku dāvanām, lai varētu iepriecināt kolēģus, draugus un ģimeni. Darbosies arī Gemoss kafejnīca, kur varēs iegādāties Andrito kafiju līdzņemšanai.

“Valmiera ir Vidzemes reģiona centrs – aktīva, uz attīstību vērsta un investoriem pievilcīga pilsēta. Valmierā ir patīkama darba atmosfēra, jo ir jūtama pilsētas ieinteresētība jaunu uzņēmumu piesaistīšanā un atbalstīšanā – sākot ar pilsētas pašvaldību, būvvaldi, pilsētas galveno arhitektu, beidzot ar infrastruktūras un pakalpojumu nodrošinātājiem.

Septiņu mēnešu laikā izveidojām mūsu 500 m2 lielo veikalu, rekonstruējot vēsturisku 19. gadsimta ēku Pārgaujā un projektā iesaistot lielākoties Valmieras uzņēmumus. Mēs esam gandarīti par rezultātu – atsaucība darba procesā, ieinteresētība un izpratne par notiekošo ir pārsteidzoši pozitīva. Katrs ikdienas sīkums ir ļoti svarīgs, lai veidotos kopīga sadarbība un tā būtu veiksmīga. Bija tāda sajūta, ka valmierieši sadevās rokās, lai mēs savu darbību varētu uzsākt vēl šī gada nogalē, jo esam “svētku” veikals un tagad gaidām ciemos ikvienu,” ar gandarījumu saka Gemoss valdes locekle Ieva Treija.

Gemoss veikals atrodas Valmierā, Stacijas ielā 55, pavisam netālu no Valmieras dzelzceļa stacijas. Veikala būvprojektu izstrādāja arhitektu birojs “Būvdizains”, savukārt galvenais būvuzņēmējs – SIA “Aimasa”, apakšuzņēmēji SIA “Sanart” un “Elkoms I”, kas ar lielu atbildību un izpratni veica sev uzticētos pienākumus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Par Gemoss:

Uzņēmums Gemoss dibināts 1993. gadā un nodarbojas ar bāru un restorānu aprīkojuma un iekārtu tirdzniecību, maizes un konditorejas izejvielu tirdzniecību, trauku un pasākumu inventāra nomu, kā arī ar riekstu un žāvētu augļu importu un to fasēšanu mazumtirdzniecības iepakojumos. Gemoss ir vadošais HoReCa sektora piegādātājs Latvijā, kurš izceļas ar plašu preču un pakalpojumu klāstu. Uzņēmums Gemoss ir kļuvis arī par vienu no lielākajiem bāru un restorānu preču piegādātājiem Baltijā.

 

 

Komentāri:

Jūsu komentārs: