Jaunums

Ghetto Burger atgriežas

  • Ziņo twitter.com
  • Pasaki Draugiem
  • Sūti uz facebook.com

Pēc ziemas atpūtas, nemainot savu atrašanās vietu (Pērnavas 42, Rīgā) sestdien, 2. aprīlī no plkst. 15:00 durvis atkal vēra burgernīca  Ghetto Burger, lai ar sulīgiem burgeriem un veselīgiem salātiem atkal lutinātu Grīziņa viesus. Ēdienkartē saglabātas tradicionālās vērtības – čīzburgers un Ghetto Burgeri, kā arī ieviesti daži jaunumi – asais un ananasu burgeris ar liellopa gaļas kotleti (arī vistas gaļas).  Padomāts arī par veğetāriešiem, kuriem veltīts savs burgeris. Visi burgeri gatavoti no vislabākajām Latvijā ražotajām un audzētajām izejvielām, un burgeros izmantotā gaļa tiek iegūta no ekoloģiski tīrā vidē audzētiem liellopiem. Jaunajā sezonā solamies saglabāt sportisku garu, apkalpojot klientus vēl ātrāk, saglabājot mājīgumu un pozitīvu garu. Desertā varēs mieloties ar Rāmkalnu saldējumu un dažādiem saldējuma kokteiļiem.

Ghetto Burger pirmsākumi meklējami līdz ar Ghetto Games turnīru sākumu, kad Grīziņkalna skeitparkā tika novietots pirmais burgeru treileris. Pēcāk radās arī ideju par pastāvīgu vietu, kur iemitināt burgernīcu. Ghetto Burger tika atklāts pirms trīs gadiem, kļūstot par populāru vietu, kurā tikties ne vien Ghetto Games turnīru dalībniekiem, bet arī vietējiem iedzīvotājiem un Grīziņa viesiem. Ghetto Burger ir vienīgā sociāli atbildīgā kafejnīca Grīziņkalnā – ņemot vērā, ka biežāki apmeklētāji ir tieši jaunieši, tajā netiek pārdots alkohols.

Ghetto Burger atrodams tieši pretim Grīziņkalna skeitparkam, kurā vasaras laikā katru dienu notiek treniņi vai sporta turnīri jauniešiem un kuru par savu mājvietu nu jau 8. sezonu sauc jauniešu kustība Ghetto Games.

Tiekamies Ghetto Burger – vietā, kur grēko sportisti, lai nogaršotu garšīgākos burgerus pilsētā!

Komentāri: