Jaunums

Septembris NAV slinkuma mēnesis

  • Ziņo twitter.com
  • Pasaki Draugiem
  • Sūti uz facebook.com

madam fitness

…jeb 3 iemesli kāpēc zūd motivācija sportot (Tu vari to labot!)

Dzīvē izveidojusies rutīna – darbs un mājas. Drēgnais rudens izsūc enerģiju un viss ko spēj, ir pēc darba atkal atgriezties mājās un zem segas skatīties “Ugunsgrēku”. Domas par fitnesu met ar roku. Vasara, kopā ar motivāciju, ir aizbēgusi līdz brīdim, kad atkal iestāsies siltāks laiks. Ko vari darīt lietas labā?

Trīs iemesli, kas jāizskauž no tavas ikdienas :

1. Treniņi ir svarīgi vienīgi tad, kad tos veic regulāri un ilgu periodu.

Daudziem cilvēkiem šķiet, ka treniņam ir vērtība vienīgi tad, ja pēc tā smagi elpo un no pieres tek sviedri. Protams, pēc šiem treniņiem ir rezultāti, bet tas nav vienīgais veids kā sevi turēt labā morālā un fiziskā formā. Pat dažas kustības dienā pozitīvi ietekmē veselību un garastāvokli.

  • Ko Tu vari darīt lietas labā:

Meklē sīkas un baudāmas alternatīvas, ko vari mainīt savā ikdienas dzīvē. Lifta vietā, izmanto kāpnes. Uz veikalu ej ar kājām vai riteni. Izmanto visas fiziskās aktivitātes, ko vien pasaule piedāvā.

2. Cik egoistiski nostādīt sevi pirmajā vietā aiz ģimenes un darba.

Cilvēki uzskata, ka veltīt laiku sev, lai būtu veselīgāka un laimīgāka, ir egoistiski. Patiesībā ir otrādāk – ja regulāri nodarbināsi sevi ar fiziskām aktivitātēm, enerģija atgriezīsies divkārtīgi. Varēsi rūpēties par sev tuvajiem cilvēkiem ar vēl lielāku atdevi un mīlestību.

  • Ko Tu vari darīt lietas labā:

Izvēlies kādu lietu, kas Tev sagādā baudu. Izvēlies ko tādu, kas tev liek justies atdzimušai. Vai tā ir vanna vakarā vai treniņš lieliskā kompānijā. Mīli sevi un arī apkārtējie tevi mīlēs!

3. Man pietrūkst enerģijas.

Nepieciešams veidot balansu starp enerģijām – uzņemtajām un izlietotajām. Uzņemt tās var ar veselīgu uzturu un dzīvesveidu. Jo vairāk uzņemsi enerģiju, nodarbojoties ar fiziskām aktivitātēm, veselīgi ēdot, veidosies balanss. Jo vairāk uzņemsi pozitīvo, jo vairāk vēlēsies to izlietot, jeb dot apkārtējiem.

  • Ko Tu vari darīt lietas labā:

Cilvēkam ir jāpārvalda savs ķermenis, jo tikai tā enerģija veidosies. Ir daudz viedu kā savienot savu prātu ar ķermeni – sports, meditācija, dejas, nodarbības u.c. ceļi kā veidot šo saikni.

Ieklausies savā ķermenī, ieklausies vēlreiz… Ar neatlaidību un centību, spēsi to izkopt un darīsi to, kas tev liek justies vislabāk.

Raksta autors:

Madam Fitness – īpaša studija, īpaši sievietēm

http://www.madamfitness.lv

Krasains Madam Fitness logo

Komentāri:

Jūsu komentārs: