Jaunums

Konjaka svētki – atklāj Hennessy pop-up veikalu

  • Ziņo twitter.com
  • Pasaki Draugiem
  • Sūti uz facebook.com

Piektdien (2.oktobrī) ar pop-up veikala atklāšanu modes un izklaides centrā Riga Plaza, 250 gadu jubileju nosvinējis viens no vecākajiem un pasaulē atzītākajiem konjaka namiem – Hennessy. Par godu nozīmīgajam notikumam svētku viesiem tika piedāvāta iespēja baudīt ekskluzīvo Hennessy 250 Collector Blend konjaku, kas radīts atzīmējot konjaku nama 250.pastāvēšanas gadskārtu.

Lai kopā ar kaislīgākajiem konjaka cienītājiem svinētu Hennessy nama 250. jubileju, Latvijā uz veikala atklāšanu bija ieradies Hennessy nama vēstnesis, pieredzes bagātais konjaku eksperts Fabiāns Levjē (Fabien Levieux). Viņš kopā ar pazīstamo pašmāju someljē, Moët Hennessy zīmolu vēstnesi Latvijā Gintu Sniedzi dalījās stāstos par leģendām apvīto konjaku Hennessy, kas 250 gadu laikā kļuvis par slavenāko konjaka zīmolu pasaulē.

Uzrunājot viesus pop-up veikala atklāšanā, Fabiāns Levjē uzsvēra, cik nozīmīga Hennessy konjaku namam ir 250. gadskārta: “Hennessy radītais konjaks jau teju trīs gadsimtus iemieso nemainīgu kvalitāti, ko sniedz mērķtiecīgs darbs, uzdrīkstēšanās un nemitīga pilnveide. Atzīmējot Hennessy 250.gadskārtu, mēs svinam 250 gadus patiesa talanta, prasmju, enerģijas un izcilības, kas nodoti no paaudzes paaudzē, lai radītu un sniegtu neatkārtojamu konjaku cilvēkiem, kuri to novērtē.”

Pop-up veikala atvēršanas pasākumā īpašu viesu atzinību izpelnījās konjaks, ko Hennessy radījis par godu nama 250.gadu jubilejai – Hennessy 250 Collector Blend. Klātesošajiem tika piedāvāta ekskluzīva iespēja būt vieniem no pirmajiem, kas nobauda šo īpašo dzērienu. Jubilejas konjaks Hennessy 250 Collector Blend visā pasaulē pieejams ļoti ierobežotā skaitā, jo tas nogatavināts vien 250 mucās, kurās katrā pildīti 250 litri šī īpašā dzēriena.

Hennessy nama sveicēju rindās pop–up veikala atklāšanas pasākumu apmeklēja arī Latvijas bijušais Ministru prezidents, uzņēmējs Māris Gailis. Novērtējot Hennessy jubilejas konjaka piesātināto garšu buķeti, viņš atklāja, ka par konjaka cienītāju kļuvis pirms desmit gadiem un vislabprātāk šo dzērienu bauda tīrā veidā, nevis kokteiļos vai ar ledu. Turklāt tieši konjaks saistās ar lielisko un piedzīvojumiem bagāto ceļojumu apkārt pasaulei, kurā M.Gailis un viņa domubiedri devās ar jahtu Milda. “Ceļojuma laikā noslēdzām derības, ka gadu mijā Mildas komanda paspēs apkuģot Horna un Labās cerības ragu. Balvā bija vecs, izturēts un dārgs konjaks. Derībās uzvarējām un šo konjaku pēc ceļojuma kopīgi arī baudījām,” atmiņās dalījās Māris Gailis.

Veikals modes un izklaides centrā Riga Plaza būs pieejams visu oktobri.

Komentāri: