Jaunums

Rīgas restorānu nedēļas laikā pieplūdums gaidāms itāļu restorānos

  • Ziņo twitter.com
  • Pasaki Draugiem
  • Sūti uz facebook.com

Tiešsaistes galdiņu rezervēšanas restorānos bezmaksas pakalpojuma GetTable.lv statistika liecina, ka Latvijas iedzīvotāji visbiežāk rezervē galdiņus itāļu restorānos. «Tā ir samērā interesanta tendence, jo mūsu aptaujas* gaitā trešdaļa (33%) respondentu norādīja, ka maltīti izvēlas patriotiski un dod priekšroku latviešu nacionālajiem ēdieniem, bet piektdaļa (20%) izvairīgi atbildēja, ka ir iecienījusi Eiropas virtuvi. Par to, ka viņu favorīte ir Vidusjūras zemju virtuve, izteicās tikai 8% respondentu, taču praksē izrādījās, ka itāļu restorāni tiek rezervēti visbiežāk!» stāsta pakalpojuma GetTable.lv līdzīpašnieks Aleksandrs Ahmetovs.

GetTable.lv aptaujas gaitā atklājās, ka Vidusjūras zemju virtuvei dod priekšroku divreiz vairāk sieviešu nekā vīriešu (attiecīgi 10% un 5%). «Neraugoties uz vasaras un daudzu sporta pasākumu tuvošanos, iezīmējusies tendence rezervēt galdiņus itāļu restorānos ir nemainīga, lai gan to nekādi nevar nosaukt par vieglu ēdienu. Domāju, ka situācija nemainīsies arī Rīgas restorānu nedēļas laikā, kad visiem rīdziniekiem un galvaspilsētas viesiem būs ekskluzīva iespēja nobaudīt vistalantīgāko pavāru pagatavotos vismodernākos ēdienus par pieņemamu cenu — 15–20 eiro. Ir gaidāma liela ažiotāža, tāpēc mēs iesakām izmantot galdiņu rezervēšanas bezmaksas pakalpojumu GetTable.lv, lai ātri un ērti rezervētu galdiņu iecienītajā restorānā,» rezumē pakalpojuma GetTable.lv līdzīpašnieks.

Rīgas restorānu nedēļas rīkotāju pārstāve Anna Blaua norāda, ka interese par šo notikumu pieaug ar katru dienu, un restorānu apmeklētāju skaits šīs nedēļas laikā gadu no gada arvien palielinās. «Restorānu nedēļa ir lieliska iespēja visiem gardēžiem nobaudīt visgardākos ēdienus bez kaitējuma savam makam. Protams, ka ažiotāža ir ļoti liela! Tāpēc, ja nevēlaties visu palaist garām, savlaicīga galdiņa rezervēšana ir pirmais punkts katra gardēža uzdevumu sarakstā pirms pasākuma, kas sāksies 11. maijā. Runājot par šīs vasaras aktuālajām tendencēm, lai kādai virtuvei mēs, Latvijas iedzīvotāji, dotu priekšroku, vēlme ēst pēc iespējas veselīgāk jo dienas jo pastiprinās. Šo tendenci var novērot arī vietējos restorānos neatkarīgi no virtuves, kādu tie piedāvā. Pavāri rūpīgi gatavo piedāvājumus, kas atbilst produktu sezonalitātei, kā arī cenšas izmantot ēdienu gatavošanā tieši vietējos dārzeņus, augļus, gaļu, zivis un daudz ko citu,» stāsta Anna Blaua.

 

 

Komentāri: