Jaunums

Raudzēto piena produktu Lakto klāsts paplašinās.

  • Ziņo twitter.com
  • Pasaki Draugiem
  • Sūti uz facebook.com

Latvijas vadošais piena produktu ražotājs Food Union sāk ražot jaunu raudzēto piena produktu Lakto Klasiskais ar vaniļas garšu. Jaunā Lakto Klasiskais sastāvā ir dabiskais vaniļas ekstraksts, vērtīgās L. acidophilus LA-5 un Bifidobacterium BB-12 pienskābās baktērijas un inulīns, kas to padara par veselīgu un gardu piena produktu ērtai lietošanai katru dienu. Jaunais produkts pieejams ērtā vienas porcijas (100g) iepakojumā un jau tagad nopērkams visos Latvijas veikalos. 

“Kopš mazo dzeramo Lakto ieviešanas 100g iepakojumos pagājis vien pusgads, taču kopējie Lakto produktu pārdošanas rezultāti pieauguši divas reizes. Mazie vienas porcijas iepakojumi iekarojuši stabilu vietu pircēju pārtikas grozā, konkurējot ar importa alternatīvām. Tāpat būtiski pieauguši lielāko iepakojumu – Lakto 220g un Lakto 500g – pārdošanas rezultāti. Tas ir apliecinājums ne vien pircēju uzticībai Lakto zīmolam, bet arī dabisku vietējo piena produktu pieaugošajai nozīmei Latvijas iedzīvotāju ikdienas uzturā,” saka Maija Avota, Food Union zīmolu vadītāja.

Lakto sastāvā esošās L. acidophilus LA-5 un Bifidobacterium BB-12 pienskābās baktērijas veicina zarnu veselību un stiprina imunitāti. Sastāvā pievienotais dabiskais ogļhidrāts inulīns stabilizē glikozes līmeni un palielina Bifidobacterium BB-12 jeb bifido baktēriju skaitu, tādējādi uzlabo uztura sagremojamību un uzlabo organisma labsajūtu. Lakto Klasiskais īpašo garšu nodrošina dabiskais vaniļas ekstrakts. Produkts ir pilnībā dabisks, tas nesatur konservantus, cieti, sintētiskos aromatizētājus un krāsvielas.

Jaunais Lakto Klasiskais ar vaniļas garšu papildina jau esošo Lakto 100g klāstu: zemeņu – rabarberu, aveņu – melleņu un bumbieru – ābolu – burkānu.

Komentāri: