Žurnāla ”Pie Galda!” 2023.gada augusta/septembra numurs

3,99

2023.gada augusta/septembra numurs ir klāt! Žurnāls Pie Galda! šogad arī digitāli! 👉 Ieskaties!

Ja jūs pārņem nelielas skumjas par vasaras pēdējiem mēnešiem, aicinu iedvesmoties no jaunā numura dažādiem prieka mirkļiem. Nosviniet vasaru ar ģimeni vai draugu kompāniju dārza ballītē, uzklājot galdu ar autentiskiem itāļu ēdieniem no rubrikas “Brīvdienu pusdienas”. Apsolam, ka visi, labi paēduši, kunkstēs aiz laimes un sarunas raisīsies vēl draudzīgāk, pateicoties gardajiem ēdieniem no Ilzes recepšu pūra.

Ja ikdienas pienākumi ir par daudz, veltiet kādu mirkli vakarā un sagatavojiet veselīgus un gardus našķus no dažādiem riekstiem un žāvētiem augļiem. Ticiet mums, būsiet pateicīgi par šo gardo mirkli, ko sarūpējāt paši sev.

Taču, ja gribas vēl ķert krāsas arī uz šķīvja, palutiniet sevi ar interesantu garšu salikumu “Budas bļodas” maltītē. Reinis parūpējies, lai kārtējo reizi apmierinātu visas garšas kārpiņas!

Un, ja ir iemesls svētkiem, tad ziniet – ar siera kūku nekad nevar nošaut greizi! Šoreiz nolēmām Saldumu rubriku veltīt tieši tām, tikai nedaudz citādā izpildījumā. Ja jums jau ir sava mīļākā siera kūkas recepte, tad pamēģiniet glazētās siera kūciņas uz kociņiem kādai ballītei, cepumus ar siera kūkas pildījumu ikdienas prieciņam vai bagātīgo kūku ar siera kūkas kārtu svinībām. Pilnīgi neviena recepte neliks vilties, mēs apsolam!

Lai šis žurnāls iedvesmo svinēt un baudīt ēdienu katru dienu!

SKU: ZPG_082023 Kategorijas:

Papildu informācija

Svars 0,35 kg