Baiba Prindule Rence “SVINAM”

25,00

Baiba Prindule Rence ir viena no pieprasītākajām dekoratorēm, vides stilistēm, svētku meistarēm. Baibai Instagram seko vairāk kā 20000 cilvēki, kas dienu dienā smeļas idejas un pieprasa arvien jaunus risinājumus un iedvesmu svētkiem. Tādēļ arī grāmatas nosaukums – SVINAM!

Grāmata “SVINAM” ir par iedvesmu un padomiem, kā padarīt skaistus svētkus tikai pašiem sev vai visai plašajai radu un draugu saimei, sanākot uz vasaras svētkiem pagalmā. Grāmatu veido stāsti, kas īpaši aizķērušies atmiņā Baibai, darbojoties šajā nozarē, tomēr lielākā daļa svētku radīti īpaši šai grāmatai, domājot par jaunākajām tendencēm un aktualitātēm dekorāciju un vides dizaina pasaulē. Grāmatu īpašu padara arī tas, ka vairāk nekā 1000 dažādās fotogrāfijas, kas visas atrodas grāmatas lappusēs, fotografējusi Linda Lauva – viena no pieprasītākajām un pasaulē atpazīstamākajām Latvijas kāzu fotogrāfēm.

Par grāmatu Baiba pati stāsta: ”Ideja par grāmatu esmu lolojusi vairākus gadus – katru reizi, kad esmu kādā grāmatu veikalā Latvijā vai ārzemēs un pārskatu šī žanra grāmatas, domāju – mēs arī tā varam, mēs Latvijā novērtējam skaistas lietas un idejas. Šajā nozarē vispār esam tālu priekšā lielākajai daļai pasaules, jo latvieši māk svinēt un grib to darīt skaisti. Es vēlos cilvēkus iedvesmot to darīt vēl labāk, vēl interesantāk un radošāk, pat pašu grāmatu esam radījuši kā dizaina priekšmetu ar īpašu vāku un dizaina papīru.”
Grāmata palīdzēs meklēt atbildes un gūt iedvesmu, kā ar vienkāršākiem un dažreiz sarežģītākiem paņēmieniem iekārtot visdažādākos dzīves notikumus.
Tajā radīsiet iedvesmu bagātīgi un askētiski klātiem galdiem dažādām viesībām un svinībām, tam kā iekārtot mājokli – pagalmu, siltumnīcu, terasi un citas telpas, vietas un sajūtas. Fotostāstus papildina stāsti un praktiski padomi un “Dari pats” piemēri. Grāmata pati kalpos, kā interjera dekors.

Kategorijas:

Papildu informācija

Svars 1,570 kg
Dimensijas 29 × 21,5 × 3,5 cm