Privātuma politika

SIA “LV Izdevniecība” turpmāk – „mēs“ vai „Datu pārvaldnieks“) ir šīs tīmekļa vietnes pārvaldnieks. Ar šiem privātuma noteikumiem mēs nosakām un paskaidrojam, kā tiek savākti un tālāk apstrādāti jūsu personas dati, jums lietojot šo tīmekļa vietni. Šajos privātuma noteikumos noteiktie nosacījumi tiek piemēroti ikreiz, kad jūs vēlaties saņem mūsu sniegto saturu un /vai pakalpojumu, vienalga, kādu ierīci (datoru, mobilo tālruni, planšeti vai ko citu) jūs lietojat.

Par datu aizsardzību atbildīgā darbinieka e-pasts: [email protected]

Apliecinām, ka jūsu dati tiks vākti, ievērojot spēkā esošās Eiropas Savienības, kā arī Latvijas Republikas likumdošanas prasības, kā arī uzraudzības iestāžu norādījumus, tiks likti lietā visi saprātīgi iespējamie tehniskie un administratīvie līdzekļi, lai mūsu ievāktie dati par vietnes apmeklētājiem netiktu pazaudēti, neatļauti izmantoti un/vai mainīti. Datu pārvaldnieka darbinieki ir parakstījušies, ka neizpaudīs trešajām pusēm un neizplatīs darbavietā saņemto informāciju, ieskaitot informāciju par vietnes sociālo tīklu profilu apmeklētājiem

Personas, kas ir jaunākas par 14 gadiem, nedrīkst ar mūsu vietnes starpniecību sniegt nekādus personas datus. Ja esat persona, kas ir jaunāka par 14 gadiem, pirms sniedzat personisku informāciju, jums ir jāsaņem savu vecāku vai citu likumīgu aizbildņu piekrišana.

Noteikumos lietotie jēdzieni ir saprotami tā, kā tas aprakstīts Vispārīgajā datu aizsardzības regulā Nr. 2016/679 (ES).

Ir svarīgi, lai jūs rūpīgi izlasītu šos privātuma noteikumus, jo ikreiz, kad jūs apmeklējat šo tīmekļa vietni, jūs piekrītat šeit aprakstītajiem nosacījumiem.Ja nepiekrītat šiem nosacījumiem, lūdzam jūs neapmeklēt mūsu vietni, nelietot mūsu sniegto saturu un/vai pakalpojumus.