“KO ĒST?!” lietošanas noteikumi

Paldies, ka izvēlējies “KO ĒST?!”. Mēs piedāvājam individualizētu pakalpojumu – saņemt idejas gardām maltītēm tavā e-pastā pl.15 atbilstoši tevis izvēlētajam recepšu plānam, kā arī citus produktus, kas var tikt izstrādāti laiku pa laikam. Piesakoties vai citādi izmantojot mūsu pakalpojumu, tu piekrīti šī pakalpojuma lietošanas noteikumiem.

IZMĒĢINĀJUMA VERSIJA Laiku pa laikam mēs uz noteiktu periodu varam piedāvāt maksas abonementa Izmēģinājuma versiju par samazinātu maksu vai pilnībā bez maksas. Lai uzsāktu Izmēģinājuma versijas izmantošanu, mēs lūgsim tev sniegt savus maksātāja rekvizītus. Sniedzot šādus datus, tu piekrīti, ka mēs reizi mēnesī automātiski varam iekasēt samaksu par maksas abonementu (pirmajā dienā pēc Izmēģinājuma versijas beigām). Ja nevēlies šo pakalpojumu turpināt un veikt šo samaksu, maksas abonements attiecīgi jāatceļ pirms izmēģinājuma versijas beigām, ejot uz savu profilu un nospiežot pogu “Atteikties no pakalpojuma”.

MAKSAS ABONEMENTS Ja esi aktivizējis Maksas abonementu, tad reizi mēnesī no tavas kartes tiks automātiski iekasēta nauda atbilstoši tevis izvēlētajam recepšu plānam.

Tu vari mainīt izvēlēto recepšu plānu, mainot no visēdāju uz veģetāru vai otrādi, personu skaitu, kā arī mainot saņemšanas biežumu. Lai to izdarītu, dodies uz savu lietotāja profilu un nospied pogu “Mainīt recepšu plānu”. Izdari savu izvēli un nospied pogu “Saglabāt”. Abonementa izmaiņas stāsies spēkā uzreiz. Ja izvēlēsies saņem receptes biežāk, tad attiecīgi no tavas maksājumu kartes tiks novilkta starpība starp abonementa maksu. Ja izvēlēsies saņemt receptes retāk, tad nākošajā mēnesī no tavas kartes tiks novilkta mazāka summa par starpību starp abonementa maksu.

Maksas abonementu var iegādāties tieši no “Satura darbnīcas TAPT” vietnē www.piegalda.lv, samaksājot abonēšanas maksu avansā reizi mēnesī.

MAKSAS ABONEMENTA ATCELŠANA Ja esi reģistrējies, lai saņemtu Maksas abonementu, tu vari no tā atteikties, ejot uz savu profilu un nospiežot pogu “Atteikties no pakalpojuma”. Ja atteikumu no tevis saņemsim Maksas abonementa perioda laikā, tad tu turpināsi vēl atlikušo periodu saņemt mūsu pakalpojumu. Samaksa par tekošo periodu netiks atgriezta, bet samaksa par nākamo periodu netiks iekasēta.

Ja esi reģistrējies Izmēģinājuma versijai un līdz Izmēģinājuma versijas beigām neatcel Maksas abonementu, tu atļauj mums automātiski iekasēt norunāto cenu katru mēnesi līdz brīdim, kad atcel Maksas abonementu.

Ja pērc Maksas abonementu, kuram nav izmēģinājuma versijas, tu pilnvaro mūs automātiski katru mēnesi iekasēt samaksu līdz brīdim, kad to atcel.

MŪSU PAKALPOJUMA IZMANTOŠANA Mūsu pakalpojums ir SIA “Satura darbnīca TAPT” īpašums. Mēs tev piešķiram ierobežotu, neekskluzīvu un atsaucamu atļauju mūsu pakalpojuma satura izmantošanai personīgos, nekomerciālos nolūkos ar aizliegumu tās tālāk nodot trešajām personām. Šī piekļuve paliks spēkā esoša, ja vien tā no tavas vai mūsu puses netiks anulēta.

E-PASTA IZMANTOŠANA REKLĀMAS NOLŪKOS Ievadot savu e-pasta adresi vai reģistrējoties ar sociālā tīkla Facebook kontu, piekrīti, ka Tavs e-pasts var tikt izmantot reklāmas nolūkos. Piemēram, ja kāda iemesla dēļ nolemsi no pakalpojuma KO ĒST?! atteikties, tad mēs ar Tevi par to sazināsimies. Vai, piemēram, ja kaut kāda iemesla dēļ nebūsi veicis abonementa apmaksu, tad mēs ar Tevi par to arī sazināsimies.

KLIENTU ATBALSTS Klientu atbalsta saņemšanai ar kontu un maksājumiem saistītos jautājumos lūdzam nosūtīt iesniegumu mūsu klientu apkalpošanas nodaļai uz e-pastu [email protected].

KĀ SAZINĀTIES AR MUMS Ja tev ir jebkādi jautājumi saistībā ar mūsu pakalpojumu, lūdzu, sazinies, rakstot uz [email protected] vai zvanot +371 26655081. Paldies, ka izlasīji mūsu noteikumus!

Ceram, ka tev patiks mūsu idejas gardām maltītēm un tevi vairs nenogurdinās jautājums ko ēst pusdienās vai vakariņās!