KO ĒST?!

Nelauzi galvu par to, ko gatavot vakariņās! Mums, žurnālam "Pie Galda!", ideju netrūkst, tāpēc piedāvājam saņemt savā e-pastā receptes kā idejas un iedvesmas avotu gardām maltītēm ģimenes un draugu lokā.

Kā tas notiek?

1. Izvēlies sev piemērotāko mēneša recepšu plānu.

2. Aizpildi nepieciešamo informāciju un pieslēdz abonementa apmaksai maksājuma karti. Vairāk par abonēšanas noteikumiem lasi šeit .

3. Saņem receptes e-pastā un sāc gatavot sev un savai ģimenei garšīgas maltītes.

14 dienas izmēģini bez maksas!

2.99

EUR/mēn.

3 receptes nedēļā

Biežāk uzdotie jautājumi

“KO ĒST?!” piedāvā iespēju saņemt savā e-pastā pa receptei vienai maltītei pusdienām vai vakariņām un arī kādai kūkai vai desertam. Piedāvājam divus recepšu plānus: veģetāro un visēdāju, kā arī divus abonementus: saņemt pa receptei trīs reizes nedēļā vai septiņas reizes nedēļā pl.15. Ir iespēja arī izvēlēties, vai maltīte tiks gatavota divām vai četrām personām. Atbilstoši izvēlētajam saņemsi recepti, kur izejvielu daudzums būs aprēķināts vai nu divām, vai četrām personām.
Reģistrējoties pakalpojumam, ir jāievada savi maksājumu kartes dati. Reizi mēnesī no tavas kartes tiks novilkta summa, kas atbilst tevis izvēlētajam abonementam. Abonements ir beztermiņa, ko vari pārtraukt jebkurā laikā.
Lai pārtrauktu abonēt “KO ĒST?!”, dodies uz savu lietotāja profilu un nospied pogu "Atteikties no pakalpojuma". Ja atteikumu no tevis saņemsim abonementa perioda laikā, tad tu turpināsi vēl atlikušo periodu saņemt mūsu pakalpojumu. Samaksa par tekošo periodu netiks atgriezta, bet samaksa par nākamo periodu netiks iekasēta.
Tu vari mainīt izvēlēto recepšu plānu, mainot no visēdāju uz veģetāru vai otrādi, kā arī mainot saņemšanas biežumu. Lai to izdarītu, dodies uz dodies uz savu lietotāja profilu un nospied pogu "Mainīt recepšu plānu". Izdari savu izvēli un nospied pogu "Saglabāt". Abonementa izmaiņas stāsies spēkā uzreiz. Ja izvēlēsies saņem receptes biežāk, tad attiecīgi no tavas maksājumu kartes tiks novilkta starpība starp abonementa maksu. Ja izvēlēsies saņemt receptes retāk, tad nākošajā mēnesī no tavas kartes tiks novilkta mazāka summa par starpību starp abonementa maksu.