Vīna eksperts

Lai arī kaligrāfiskais logo un veidoti nav divu reālu francūžu Tomasa Bartona un Daniela Gestjēra uzvārdu pirmajiem burtiem, B&G vīna nams un kas daudz vairāk. Patiesībā tā ir vesela sistēma, kura vienmēr ir viena zīmolu iepazīta visā Francijas vīnu dažādībā.

Neskatoties uz to, ka B&G vēlas, lai populārā attīstība būtu vēlama, Francijas kā vīna lielvalsts attīstība. Viņi bija pirmdien, kad pirms trim gadiem atgriezās pēc Francijas vīniem, iepazīstoties ar Amerikas Savienotajām Valstīm, bet ne tikai par Francijas reģioniem, bet arī veidojot vienu unikālu vīnu kolekciju. Tad jau šī kultūra izpletās pa visu pasauli. B & G misija ir dot un izglītot. Tieši tad, kad mēs vēlamies, vai tikai tad, kad parādīsimies “Vīna eksperta” lapa, jo mūsu mērķi sakrīt. Arī mēs gribam jums dot. Zināšanas, prasības, emocijas. Visu to labo, kas uzplaukst bez vīna, ja saprotams un izgaršo pareizi. B&G nams mīt īstā franču muižā Chateau Magnol . Šeit sanāk kopā vīnu mīļotāji un kulinārās meistarklases, bet tikai gatavo, bet arī bauda, ​​izgaršo, izzina, kāds ir Francijas vīns. Šī vietne Facebook unInstagram ir kā virtuāls vispasaules vīna nams.

B & G vīnu ir daudz. Šomēnes piecas izcilības, kas ir piemērotas grēkam neiepazīties.

Par Teliani Valley

The history of Teliani Valley dates back to the 19th century, when the emperor’s brother, Mikhail Romanov ordered an ample wine cellar be built on the premises of the old wine cellar and Aleksandre Chavchavadze’s wine factory.

In 1880s, a winemaker from Bordeaux, Antoin Mossano was invited to the wine cellar. Mossano stayed in Georgia for 9 years and he was the first winemaker to start experimenting with a mix of Georgian grape varieties and European winemaking techniques, and visa versa. He initiated the growing of numerous French grape varieties in Georgia.