Vīna eksperts

Jums garšo jūras veltes, grilētas zivis?! Šis vīns ir viens no B&G Reserve vīnu kolekcijas, droši vien vismaigākais. Pati kolekcija jau ir kvalitātes zīme. Tas nāk no Gaskoņas Bordo reģionā. Buķeti veido 80% Sauvignon Blanc, 20% Semillon vīnogas. Vīnam ir spilgti dzeltena, gandrīz jau zaļgana nokrāsa. Tam piemīt spēcīgs rozā greipfrūta un eksotisko augļu aromāts, mazliet jūtama vaniļa. Noteikti ļoti sulīgs vīns, labi sabalansēts un svaigs. Atdzesēts līdz 10–12 grādiem, tas garšos lieliski. Ar vienu glāzi noteikti būs par maz.

Par B&G

Lai arī kaligrāfiskais logo ir veidots no divu reālu francūžu Tomasa Bartona un Daniela Gestjēra uzvārdu pirmajiem burtiem, B&G vīna nams ir kas daudz vairāk. Patiesībā tā ir vesela sistēma, kura ļauj ar vienu zīmolu iepazīt visu Francijas vīnu dažādību.

B&G par savu misiju uzskata nevis konkrēta vīna nama popularizēšanu, bet gan Francijas kā vīna lielvalsts attīstību. Viņi bija pirmie, kas pirms gandrīz trīssimt gadiem ar Francijas vīniem iepazīstināja Ameriku, no dažādiem Francijas reģioniem atlasot un veidojot īpašu, unikālu vīnu kolekciju. Tad jau šī kultūra izpletās pa visu pasauli.

B&G misija ir dot un izglītot. Tieši tāpēc mēs gribējām ar viņiem sākt šo “Vīna eksperta” lapu, jo mūsu mērķi sakrīt. Arī mēs gribam jums dot. Zināšanas, pieredzi, emocijas. Visu to labo, kas uzplaukst no vīna, ja to saprot un izgaršo pareizi. B&G nams mīt īstā franču muižā Chateau Magnol. Šeit sanāk kopā vīna mīļotāji un kulinārās meistarklasēs ne tikai gatavo, bet arī bauda, izgaršo, izzina, kāds ir Francijas vīns. Šī vietne Facebook un Instagram ir kā virtuāls vispasaules vīna nams.

B&G vīnu ir daudz. Šomēnes piecas izcilības, ar kurām būtu grēks neiepazīties.