Vīna eksperts

Suši vakars, neliela ballīte vai vienkārši nosvinam darba nedēļas beigas… Dariet to ar Ros é D’Anjau . Šis vīns dzimis Francijā, Luāras ielejā, La Chapelle Heulin vīna darītavā. Ros é D’Anjau ir viegls un augļains, tā smaržā dominē aveņu, ķiršu un sarkano jāņogu aromāts. Ja jums tīk franču dzīvesveids, tad tas vīns tam piestāv – vai nu kā aperitīvs vakars ar draugiem pie maziem uzkodām, vai vakariņām – ar salātiem, eksotiskiem ēdieniem un suši. Ir laiks pasvinēt!

Par B&G

Lai arī kaligrāfiskais logo ir veidots no divu reālu francūžu Tomasa Bartona un Daniela Gestjēra uzvārdu pirmajiem burtiem, B&G vīna nams ir kas daudz vairāk. Patiesībā tā ir vesela sistēma, kura ļauj ar vienu zīmolu iepazīt visu Francijas vīnu dažādību.

B&G par savu misiju uzskata nevis konkrēta vīna nama popularizēšanu, bet gan Francijas kā vīna lielvalsts attīstību. Viņi bija pirmie, kas pirms gandrīz trīssimt gadiem ar Francijas vīniem iepazīstināja Ameriku, no dažādiem Francijas reģioniem atlasot un veidojot īpašu, unikālu vīnu kolekciju. Tad jau šī kultūra izpletās pa visu pasauli.

B&G misija ir dot un izglītot. Tieši tāpēc mēs gribējām ar viņiem sākt šo “Vīna eksperta” lapu, jo mūsu mērķi sakrīt. Arī mēs gribam jums dot. Zināšanas, pieredzi, emocijas. Visu to labo, kas uzplaukst no vīna, ja to saprot un izgaršo pareizi. B&G nams mīt īstā franču muižā Chateau Magnol. Šeit sanāk kopā vīna mīļotāji un kulinārās meistarklasēs ne tikai gatavo, bet arī bauda, izgaršo, izzina, kāds ir Francijas vīns. Šī vietne Facebook un Instagram ir kā virtuāls vispasaules vīna nams.

B&G vīnu ir daudz. Šomēnes piecas izcilības, ar kurām būtu grēks neiepazīties.