Jaunums

Latvijas mājražotāji ar īpašu programmu aicina svinēt Pūpolsvētdienu Čiekurkalnā

  • Ziņo twitter.com
  • Pasaki Draugiem
  • Sūti uz facebook.com

Kā jau katru gadu – pie mums atgriezies pavasaris. Neatņemama pavasara sastāvdaļa ir visiem labi zināmā Pūpolsvētdiena, ko šogad aicinām Jūs svinēt kopā ar mums! 14.aprīlī, sanāksim kopā Čiekurkalna krustcelēs, Rusova ielā 9, kur izklaidēsimies, izglītosimies un iepirksimies Latvijas Mājražotāju tirdziņā!

            Jau par ierasto kļuvušais pasākums arī šogad cilvēkiem sniegs plašas laika pavadīšanas iespējas. Tos, kuri modušies agrāk, jau no plkst. 10.00 Čiekurkalna krustcelēs gaidīs Latvijas mājražotāji, zemnieki un stādaudzētāji. Apmeklētājiem, kuri nolems svētdienas dienā pagulēt nedaudz ilgāk, svarīgi atcerēties, ka plkst. 12.00 notiks ekskursija zinoša un pieredzējuša gida pavadībā, kurš iepazīstinās ar Čiekurkalnu un tā vēsturi. Līdz pat pasākuma beigām, plkst. 16.00, būs iespējas ne vien iepirkties un izglītoties, bet arī izšūpoties un, mazākajiem apmeklētājiem –  piedalīties dažādās radošajās darbnīcās!

            Šogad tirdziņā piedalīsies 40 mājražotāji, amatnieki, zemnieki un stādaudzētāji, kuri piedāvās preces dažādām gaumēm un vajadzībām. Tirdziņā katrs apmeklētājs atradīs ko sev tīkamu un, pavisam iespējams, līdz šim vēl neredzētu – centīgie tirgotāji piedāvās arī vēl veikalu plauktos neesošas, unikālas preces. Par tiem apmeklētājiem, kuri jau sāk plānot dārza darbus, īpaši padomājuši stādaudzētāji no Stādu audzētāju biedrības – plaša stādu izvēle un konsultācijas no pieredzējušiem un zinošiem šīs jomas pārstāvjiem. Radošajās darbnīcās būs aicināti iesaistīties gan lieli, gan mazi apmeklētāji – Lieldienu dekoru darināšana no dabas materiāliem, aktivitātes bērniem un citi pārsteigumi no Latvijas mājražotājiem! Pozitīvo gaisotni uzturēs arī muzikāla koncertprogramma un balviņas centīgākajiem aktivitāšu dalībniekiem.

            Čiekurkalna krustcelēs ērti nokļūt ar 11.tramvaju (Rusova ielas pietura) vai ar 9. autobusu (Čiekurkalna 5.šķērslīnijas pietura, braucot no centra). Pasākuma norises vietas tuvumā iespējams ērti un bez maksas novietot auto. Arī ieeja pasākumā ir bez maksas. Mīļi gaidīts ikviens – jautrā un pozitīvā gaistonē pavadīsim Pūpolsvētdienu kopā!

Komentāri: