Jaunums

“Ķekava” prezentē eksporta zīmolu un jaunākos sasniegumus starptautiskajā pārtikas izstādē Ķelnē

  • Ziņo twitter.com
  • Pasaki Draugiem
  • Sūti uz facebook.com

Vadošais putnu gaļas ražotājs AS “Putnu fabrika Ķekava” šonedēļ piedalās vienā no lielākajām starptautiskajām pārtikas izstādēm “Anuga”, kas norisinās Vācijā, Ķelnē. Izstādē “Ķekava” iepazīstina starptautisko tirgu ar uzņēmuma eksporta produktu zīmolu “Top Choice Poultry” un jaunākajiem kvalitātes sasniegumiem, tostarp šogad ieviesto marķējumu “Audzēts bez antibiotikām”.

 

“Mēs starptautiskajā tirgū varam konkurēt tikai ar augstākās kvalitātes produktu. Tādēļ gan vietējam tirgum, gan eksportam esam ievie

suši marķējumu “Audzēts bez antibiotikām”, kas apliecina stingros ražošanas standartus un vistas gaļas paaugstināto kvalitāti “Ķekavā”. Pašlaik esam pirmais ražotājs Baltijā un viens no nedaudzajiem Eiropā, kura standarti un kvalitātes prasības ļauj ražot šāda līmeņa produktu. Ar to jau esam veiksmīgi iepazīstinājuši mājas tirgu Latvijā un Lietuvā,” saka Andrjus Pranckevičs, AS “Putnu fabrika Ķekava” valdes priekšsēdētājs.

Izstāde “Anuga”, kas norisinās no 7. līdz 11. oktobrim Ķelnē, pulcē vairāk nekā 7400 pārtikas nozares dalībnieku un ap 160 000 apmeklētāju. “Ķekava” tajā prezentē zīmolu “Top Choice Poultry”, kas piedāvā gan svaigu, gan saldētu vistas gaļu. Eksports ir viena no uzņēmuma prioritātēm, un tā apjomu plānots kāpināt par 10% ik gadu.

2016.gadā “Ķekava” ieguva pasaulē atzītāko pārtikas kvalitātes sertifikātu BRC (British Retail Consorcium – Lielbritānijas Mazumtirdzniecības apvienība), kas apliecina uzņēmuma atbilstību augstiem starptautiskajiem pārtikas kvalitātes un drošības standartiem. BRC ir vadošā pārtikas drošības un kvalitātes sertifikācijas programma pasaulē un starptautiski atzīts apliecinājums pārtikas ražotāja uzticamībai, kvalitātei un drošībai. BRC sertifikācijas programmu izveidojusi Lielbritānijas lielveikalu ķēžu apvienība (“Asda”, “Tesco” un “Sainsbury”), un pēc tās vadās liela daļa globālo mazumtirdzniecības tīklu , to skaitā “Lidl”, “Aldi”, “Metro” un citi.

“Ķekava” produkcijas ražošanai izmanto tikai pašu, Latvijā audzētucāļu gaļu. “Ķekava” kopā ar SIA “Lielzeltiņi” ir vienīgie putnu gaļas lielražotāji Latvijās, kas nodrošina pilnu ražošanas ciklu – no cāļu izaudzēšanas līdz gataviem putnu gaļas produktiem.

 

 

 

Komentāri: