Jaunums

Izdota latviešu autores pavārgrāmata bērnu ēdieniem

  • Ziņo twitter.com
  • Pasaki Draugiem
  • Sūti uz facebook.com

Bloga “Le petit pot” autore, kulinārijas eksperte un divu bērnu māmiņa Inga Kalniņa izdevusi pavārgrāmatu “PILNĀM MUTĒM”. Šī ir viena no pirmajām latviešu autora grāmatām ar receptēm bērnu ēdieniem dažādām vecuma grupām. Grāmatas prezentācija otrdien, 22.augustā, plkst. 18.00, K.K.Fon Stricka Villā, Aristīda ielā 9.

“Laikā, kad pirmo reizi kļuvu par mammu, es zināju, ka saviem bērniem vēlēšos mācīt ēst! Vēl vairāk – mācīšu visu pagaršot un nebaidīties atklāt aizraujošo garšu pasauli. Ieraudzīt, saprast, sagaršot un izbaudīt dažādas formas, krāsas, tekstūras un, galu , garšas! Visu to, no kā es bērnībā baidījos, jo uzticējos tikai klasiskām un daudzkārt pārbaudītām vērtībām,” stāsta autore.

Inga Kalniņa ir ieguvusi maģistra grādu viesmīlībā un pavārmkākslā Francijā, piedalās žurnāla “Pie Galda” veidošanā, vada meistarklases bērnu vecākiem un blogā “Le Petit pot” publicē receptes, ceļojumu stāstus un dalās ar savu pieredzi bērnu audzināšanā.

Grāmatā apkopotas receptes sešās nodaļās: padomi, ēdiens pavisam mazajiem, brokastis, pusdienas, launags un svētki. Grāmata būs palīgs gan vecākiem ar jaundzimušajiem, kā arī receptes un padomi jau lielākiem bērniem.

Grāmatas tapšanā piedalījušies fotogrāfi Māris Kiseļovs un Liene Pētersone, stiliste Linda Vilmansone – Virbule, kā arī dizaina un ilustrāciju autore Dace Zelča.

Uz prezentācijas pasākumu aicināts visi interesenti un īpaši vecāki kopā ar bērniem. Grāmatu iegādāties ar Ingas autogrāfu varēs gan atklāšanas pasākumā K.K.Fon Stricka Villā, Aristīda ielā 9, 22. augustā plkst. 18.00, kā arī no 23. augusta grāmatnīcās visā Latvijā.

Informācijai var sekot līdzi “Le Petit pot” Facebook un Instagram lapās, kā arī Pie Galda facebook kontā un mājas lapā.

Grāmata veidota sadarbībā ar Rīgas Dzirnavnieka zīmolu Herkuless, Siera Nama zīmolu Cesvaine, Mothercare un Elektrolux.

 

Komentāri: