Jaunums

“Herkuless” sortimentu papildinās divi jauni auzu pastas veidi.

  • Ziņo twitter.com
  • Pasaki Draugiem
  • Sūti uz facebook.com

Viens no lielākajiem graudu pārstrādātajiem Baltijā AS „Rīgas Dzirnavnieks” paplašina “Herkuless” klāstu ar jaunu produkcijas veidu – premium klases veselīgu pastu, kas izgatavoti no auzu miltiem. Šie makaroni satur beta glikānu un ir labāks šķiedrvielu avots nekā tradicionālie kviešu miltu makaroni. Jāmin, ka šī ir jauna “Herkuless” zīmola produkta kategorija, un tie ir pirmie pastas produkti, turklāt ar augstu auzu miltu īpatsvaru.

Tendences pasaulē rāda, ka iedzīvotāji izvēlas arvien biežāk īpašas un nestandarta garšas, kas atbilstu veselīga un pilnvērtīga uztura principiem. “Rīgas Dzirnavnieks” seko šai tendencei un ievieš tās mūsu reģionā, arvien vairāk savā klāstā ieviešot jaunus un inovatīvus produktus.

“Herkuless” sortimentu papildinās divi pastas veidi – penne rigate un cavatappi. Auzu miltu sastāvs tajos ir ļoti augsts un sasniedz 50%, kā arī sastāvā ir pilngraudu kviešu milti.

Anita Berķe, AS “Rīgas Dzirnavnieks” pārstāve: “Jaunā kategorija ir būtisks lēmums “Herkuless” zimola attīstībā, jo paver iespējas attīstīt produktu klāstu ar inovatīviem produktiem, kuru galvenā izejviela ir auzas. Ņemot vērā, ka kopumā auzas tiek vairāk novērtētas visā pasaulē un pieaug tās sabiedrības daļa, kurai veselīgs uzturs ir svarīgs, uzskatām šo par perspektīvu produktu nišu ar augstu potenciālu.”

Auzu produkti ir vērtīgi, jo satur daudz organismam nepieciešamo uzturvielu – B grupas vitamīnus un dažādas minerālvielas, kā arī tie ir bagāti ar šķiedrvielām. Īpaši jāizceļ beta glikāns, kas, saskaņā ar apstiprinātajām ES uztura veselīguma norādēm, veicina holesterīna līmeņa samazināšanos, apēdot dienā vismaz 3 g. Kopumā pēc ražotāja aprēķiniem viena porcija auzu makaronu nodrošina 27% šķiedrvielu no ieteicamās dienas normas.

Komentāri: