Jaunums

Latvija pasaules lielākajā saldumu un uzkodu izstādē Ķelnē

  • Ziņo twitter.com
  • Pasaki Draugiem
  • Sūti uz facebook.com

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija”, stiprinot savas pozīcijas eksporta tirgos, šonedēļ pārstāv Latviju pasaulē lielākajā saldumu un uzkodu izstādē “ISM 2016” Ķelnē, prezentējot jaunumus no zīmoliem “Laima” un “Taffel”. Šī ir pirmā starptautiskā mēroga izstāde, kurā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pēc “Latfood” pievienošanās uzņēmumam prezentē visplašāko saldumu un sāļo uzkodu sortimentu, kas paredzēts eksporta tirgiem. Izstādes apmeklētājiem ir iespēja iepazīties ar tādiem produktiem kā konfektes “Saldā rulete”,  konfekšu sērija “Desserts by Laima”, kas jau guvusi panākumus ASV, un pirmo reizi iepazīt “Taffel” čipsus, kas ir “Ādažu Čipsi”, ražoti eksportam zem “Taffel” zīmola.

Izstāde norisinās Vācijā, Ķelnē no 31. janvāra līdz 3. februārim. Pirmajās dienās “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” stendu apmeklējuši vairāki simti interesentu no dažādām pasaules valstīm. Dalība “ISM 2016” izstādē “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ir iespēja demonstrēt un iepazīstināt ar saviem sasniegumiem un jaunumiem, dalīties pieredzē ar citiem uzņēmumiem, saņemt atsauksmes, kā arī novērot pasaules tendences nozarē.

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Inese Blaune norāda: “Izstāde “ISM” šogad norisinās 46.reizi, un ik gadu to apmeklē interesenti no visas pasaules, tai skaitā no mums interesējošām valstīm, kurās vēlamies atrast sadarbības partnerus. “ISM” jau vairākus gadus ir daļa no mūsu eksporta veicināšanas stratēģijas sastāvdaļām. Pēc pagājušo gadu eksporta izaugsmes mēs redzam, ka šis darbs ir vainagojies ar panākumiem. Šoreiz esam arī sarūpējuši jaunumus un pirmo reizi izstādes apmeklētājus iepazīstinām ne tikai ar saldumiem, bet arī ar sāļo uzkodu produktiem”.

“Pirmās izstādes dienas ir noritējušas ļoti veiksmīgi, jo apmeklētāju šogad ir ļoti daudz. Par mūsu produkciju interesi ir izrādījuši izplatītāji no visas pasaules, it īpaši no Kolumbijas, Korejas, Armēnijas, Jaunzēlandes un Čīles. Dalība izstādē jau pirmajās dienās ir sniegusi ievērojamu rezultātu, saņemam daudz labu atsauksmju par savu darbu ASV un Eiropā. Ja pārstāv spēcīgu organizāciju un zīmolu ar tādu vēsturi kā Laimai, tam ir savas priekšrocības,” par piedzīvoto izstādē dalās “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” eksporta direktore Ieva Jonsone.

Komentāri:

Jūsu komentārs: