Jaunums

Noo Cepeškungs gardās asinsdesas svētku galdam!

  • Ziņo twitter.com
  • Pasaki Draugiem
  • Sūti uz facebook.com

Mūsu vēsture aizsākas ar 1992. gadu, kad nelielā ciematiņā ar nosaukumu Nõo, netālu no Tartu, zemnieku saimniecību kooperatīva telpās atradās uzņēmuma pirmā ražotne. 100 kg Noo Rulādes bija pirmais produkts, ar kuru sevi pieteicām tirgū. Kopš tā laika esam auguši un attīstījušies. 1999. gadā sākam strādāt ar preču zīmi Cepeškungs (Lihavürst), bet 2006. gadā uzsākām eksportu uz Latviju ar preču zīmi „NOO CEPEŠKUNGS”!

NOO CEPEŠKUNGS – tā ir kvalitāte un uzticēšanās, kas panākta, piedāvājot patērētājiem produktus, kuri ražoti tikai no svaigas, rūpīgi pārbaudītas un atlasītas vietējās izcelsmes gaļas. Cepeškunga produkti domāti cilvēkiem ar steidzīgu dzīves ritmu, kas novērtē nemainīgu kvalitāti un veselīgu uzturu. Ražojot Cepeškungs produktus, īpaša uzmanība tiek pievērsta sāls un tauku satura samazināšanai. Liela daļa Noo Cepeškungs produktu nesatur laktozi, līdz ar to tos savā uzturā drīkst lietot cilvēki, kas nepanes piena cukuru. Produktu ražošanā tiek izmantota tikai svaiga gaļa, kas nodrošina labākas garšas īpašības un augstāku produktu uzturvērtību.

Noo Cepeškungs produktu klāstā ir vairāki jaunumi. Vieni no tiem ir gardās asinsdesas, kas īpaši piemērotas būs tieši Ziemassvētku laikā.

Asinsdesas – zināmas ar dažādiem nosaukumiem, var atrast ļoti daudzu reģionu virtuvēs – sākot no Āzijas, Eiropas, Āfrikas un beidzot ar Ameriku. Atkarībā no reģiona, desu pagatavošanā izmanto  dažādas asinis – cūku, liellopa, aitu, pīļu un kazu, kā arī dažādas papildus sastāvdaļas – maizi, taukus, kartupeļus, sīpolus, miežus, auzas. Spānijā, Portugālē un Āzijas valstīs kartupeļi bieži tiek aizstāti ar rīsiem. Īpaši populāras asinsdesas ir Apvienotajā Karalistē, kur tās zināmas ar nosaukumu “Black pudding” un ir uzskatāmas par delikatesi. Arī pie mums, asinsdesas ir iemīļots un zināms kārums, it sevišķi aukstajos ziemas mēnešos un ziemas saulgriežu svētku galdā.

Noo Cepeškungs asinsdesas „Tradicionālās” radītas pēc labākajām receptēm. Tievās un mazās desiņas ir ātri pagatavojamas un lieliski saderēs kopā ar brūkleņu mērci! Savukārt Noo Cepeškungs putraimdesas Gardēžiem gatavotas pēc senām receptēm, ko daudzu gadu garumā pilnveidojušas mūsu vecmāmiņas un vecvecmāmiņas.

Garšīgus Ziemassvētkus vēlot,

Noo Cepeškungs

No ” Pie Galda!” redakcijas : Izmēģiniet šīs gardās asinsdesas kopā ar kādu no mūsu piedāvātajām receptēm piedevām!

Promotional

Komentāri: