Jaunums

Ekskluzīvās vakariņās svin Hennessy 250 gadu jubileju

  • Ziņo twitter.com
  • Pasaki Draugiem
  • Sūti uz facebook.com

Piektdien, 2.oktobrī ar ekskluzīvām vakariņām šaurā cilvēku lokā vienā no Jūrmalas labākajiem restorāniem Giardino, tika atzīmēta pasaulē populārā konjaka Hennessy 250 gadu jubileja. Lai apsveiktu konjaku namu Hennessy svētkos, uz pasākumu bija ieradušies sabiedrībā zināmi cilvēki, kuri novērtē konjaku – viņu vidū uzņēmējs Pēteris Šmidre, izdevniecības Rīgas Viļņi valdes priekšsēdētāja Aija Simpsone, Forbes jauno, daudzsološo Latvijas uzņēmēju sarakstā minētais Viktors Ravdive, Rīgas vicemērs Andris Ameriks, kā arī drosmīgā modes zīmola Amoralle izveidotāja Inese Ozola ar kungu, uzņēmēju Gundaru Ozolu, un citi.

Viesus restorānā sagaidīja pašmāju someljē, Moët Hennessy zīmolu vēstnesis Latvijā Gints Sniedze, kā arī Hennessy vēstnesis, pieredzes bagātais konjaku eksperts Fabiāns Levjē (Fabien Levieux). Fabiāns Levjē daudzu gadu garumā apceļojis pasauli, lai iedvesmotu speciālistus un stāstītu, kā sasniegt izcilību konjaka radīšanā. Latvijā viņš bija ieradies, lai kopā ar konjaka cienītājiem nosvinētu nozīmīgo Hennessy nama gadskārtu, kā arī dalītos stāstos par leģendāro konjaku namu.

Hennessy konjaku nama 250.gadskārta ir iespēja atskatīties uz astoņu paaudžu dzīves laikā paveikto, vienlaikus turpinot plaši lūkoties nākotnē. Šo gadu laikā Hennessy ir radījis īpašu kultūru. Kultūru, kas sevī ietver eleganci, ieturētu stilu un izcilību visās dzīves situācijās – sākot no brīža, kad zemē tiek iesēta sēkla, lai no tās izaugtu vīnogulāji, līdz brīdim, kad konjaks nonāk pie tā cienītājiem visā plašajā pasaulē. Šo kultūru novērtē ikviens, kurš bauda Hennessy, apliecinot šī konjaku nama vērtību noturību un nemirstību,” vakariņu laikā, sveicot viesus, atzīmēja Fabiāns Levjē.

Svētku vakara spilgtākais mirklis bija konjaku nama 250. gadadienai par godu radītā konjaka Hennessy 250 Collector Blend baudīšana. Ar jubilejas konjaku viesus iepazīstināja Hennessy vēstnesis Fabiāns Levjē. Īpašā, 250 mucās nobriedinātā Hennessy 250 Collector Blend konjaka garšu buķeti veido vairāku 15 – 35 gadus noturētu konjaku mikss. Jāpiebilst, ka Hennessy kolekcijas konjaka cena veikalos pārsniedz 800 eiro un daļa šīs kolekcijas būs pieejama arī konjaka cienītājiem Latvijā.

Vakariņu noslēgumā pēc izsmalcinātas maltītes, viesi baudīja Hennessy X.O ar ledu, kas iemieso pasaulē slavenā konjaku nama senās tradīcijas un pilnīgu šī dzēriena garšu harmoniju. Hennessy konjaku nams dibināts 1765. gadā un 250 gadu laikā no maza ģimenes uzņēmuma Konjakā, Francijā, ir kļuvis par slavenāko konjaka zīmolu pasaulē, simbolizējot arī augstu statusu sabiedrībā.

Komentāri: