Jaunums

Anna Panna izdod savu kūku grāmatu

  • Ziņo twitter.com
  • Pasaki Draugiem
  • Sūti uz facebook.com

TV3 kulinārijas šova “Gatavo 3” un žurnāla “Pie Galda!” saldumu sadaļas autore Anna Birmane, plašākai publikai pazīstama kā Anna Panna, ir piepildījusi sen lolotu sapni – savas vismīļākās saldumu receptes apkopotas grāmatā “Annas Pannas kūkas”. Grāmatu pagaršot un satikt pašu autori varēs grāmatas atvēršanas svētkos 1. jūlijā, pl. 17.00, Stockmann 4. stāvā.

Doma par pašai savu kūku grāmatu Annai mieru nelika jau ilgi:  “Es uzskatu, ka kūkas ir jāēd! Tas, protams, nenozīmē, ka tas jādara katru dienu, taču es ticu, ka mājās gatavotos saldumos slēpjas īpaša maģija. Tos nevar aizstāt neviena veikalā pirkta kūka.”

Anna kūkas cep kopš bērnības. Šajos gados ir sakrājusies paprāva kaudzīte ar pārbaudītām, līdz pēdējam gramam noslīpētām visgardākajām un mīļākajām kūku receptēm. Tagad tās visas apkopotas 224 lappusēs deviņās tematiskās nodaļās – no brokastu saldumiem, cepumiem, kapkeikiem līdz skaistām svētku tortēm. Pie savas nodaļas tikušas Annas vismīļākās – siera kūkas, šokolādes gardumi, bez grēka saldumi un receptes, ko novērtēs bērni. Sākuma sadaļu Anna veltījusi noderīgiem padomiem virtuvē.

Ar šo grāmatu es ceru, ka jūs iemīlēsiet kūkas tik pat ļoti, kā tās mīlu es pati. Vēlos iedvesmot jebkuru, kurš atšķirs šo grāmatu, izslaucīt putekļus no krāsns, notīrīt tās stikliņu un pagatavot kādu gardumu,” saka Anna.

Savus draugus, paziņas un tos, kas, tāpat kā Anna Panna, mīl kūkas un uzskata, ka kūkas ir jāēd, grāmatas autore aicina uz “Annas Pannas kūkas” grāmatas atvēršanas svētkiem š. g. 1. jūlijā, pl. 17.00, Stockmann 4. stāvā, lai kopīgi nosvinētu, apskatītu un arī nogaršotu Annas paveikto. Ja būs vēlme uzreiz doties mājās un cept, grāmatu varēs arī iegādāties ar visu autores autogrāfu.

Grāmatu iespējams iegādāties arī internetā, aizpildot anketu: http://piegalda.lv/iegadaties-gramatu/

 

 

Komentāri: