Jaunums

Sveiciens jaunajā Pie Galda!

  • Ziņo twitter.com
  • Pasaki Draugiem
  • Sūti uz facebook.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nu jau četrus gadus 50 krāsainos numuros nākam pie jums kā maza ikmēneša pavārgrāmata. Laiks mainīties, taču esam saglabājuši pamatuzdevumu — iedvesmot cilvēkus baudīt pilnvērtīgu uzturu, gatavojot sev un savējiem veselīgas un vienkāršas maltītes.

Jaunā žurnāla saturu esam papildinājuši ar trikiem, kā padarīt dzīvi virtuvē ērtāku, ar sirsnīgiem stāstiem par cilvēkiem, kas uzdrīkstējušies paši radīt brīnišķīgus produktus tepat Latvijā, un mazāk pazīstamu produktu skaidrojošām ilustrācijām.

Lai jums būtu viegli orientēties saturā, esam to sagrupējuši septiņos blokos.

  1. Iesāksim ar rubriku “Sezonā”, kurā izvēlēsimies sezonu visspilgtāk raksturojošus produktus. Šoreiz rubriku veido Māra Pole. Viņa sapņo par savu restorānu, kura apmeklējums būtu tāds pats baudījums kā lielisks koncerts. Tādas ir arī Māras receptes — pārdomātas un saskaņotas.
  2. Sezonas rubrika pāriet “Brīvdienu pusdienās”, un tā ir ēdienkarte no četriem saskaņotiem ēdieniem, kuru pagatavošana neaizņem vairāk kā 3 stundas.
  3. Daudz vietas esam atvēlējuši tieši ikdienas ēdieniem. Linda Vilmansone ir izstrādājusi receptes, kuru realizēšana aizņems vien 30 minūtes, bet garšās patīkami pārsteigs.
  4. Beidzot arī veģetārajai virtuvei ir pilnvērtīga rubrika! Līva Kļaviņa tic — lai radītu jaunus garšas piedzīvojumus, nepieciešama tikai šķipsniņa garšvielu, un šī nianse var aizvest pilnīgi pretējos virzienos — uz austrumiem Indijā vai rietumiem Meksikā. Izbaudiet atšķirību!
  5. Saldumu sadaļa ir Annas Pannas rokās. Viņa sola saldos priekus arī tiem, kas nepanes glutēnu, nelieto piena produktus vai vēro svaru. Šoreiz Annas kūkās daudz dārzeņu un augļu — avokado, biete, sarkanie apelsīni, zaļā mate tēja, ziemīgais čili un ingvers.
  6. Turpmāk izcelsim arī dzērienus — šoreiz trīs augļu un trīs tumīgi karstie ziemas dzērieni.
  7. Sportiska dzīvesveida cienītājiem esam sarūpējuši rubriku “Sportista uzturs”, kurā stāstīsim, kā ēdiens palīdz gūt enerģiju un dzīvesprieku. Šo rubriku kops Kārlis Birmanis — īsts veselīgā dzīvesveida entuziasts.

Šogad iesim arī ārā no virtuvēm un dosimies ceļojumā pa Latviju, apciemojot vietējo produktu ražotājus. Šajā numurā Marta Kukarane viesojas pie kazu audzētājiem Stefana un Rutas Madonas novadā.

Lasiet, gatavojiet un baudiet! Lai katra lappuse mūsu jaunajā “Pie Galda!” žurnālā kalpo kā iedvesmas avots veselīgai, pilnvērtīgai un laimīgai dzīvei.

Pie Galda! komanda

Liene Vilnīte, Linda Vilmansone, Līva Kļaviņa, Anna Birmane, Māra Pole, Baiba Prindule, Māris Kiseļovs

Meklējiet pirmo februāra-marta numuru sākot ar 3.februāri preses tirdzniecības vietās visā Latvijā. Cena 2,59 Eur

Komentāri: